Podziel sie!

altW ramach 22 Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron 12 marca odbędzie się spotkanie z autorką książki "Kobieta na zakręcie". Książka Anny Maruszeczko to wyraz kobiecego optymizmu, że każdy błąd życiowy da się naprawić. Wstęp wolny.

Anna Maruszeczko to dziennikarka telewizyjna i radiowa, która słynie z takich programów jak: "Kobieta na zakręcie", czy "Zielone drzwi" w Dzień dobry TVN. Ceniona jest zawsze za warsztat dziennikarski i duży poziom empatii, dyskrecję i wysublimowanie. Kobiety uwielbiają jej cenne rady za to, że pokazuje jak żyć pełnią życia.

Start: 19.00 WSNHiD Poznań, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

wymagana rezerwacja; cena: wstęp wolny - wolnych miejsc: 35

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W ramach 22 Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron 12 marca...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...