Podziel sie!

altW ramach 22 Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron 12 marca odbędzie się spotkanie z autorką książki "Kobieta na zakręcie". Książka Anny Maruszeczko to wyraz kobiecego optymizmu, że każdy błąd życiowy da się naprawić. Wstęp wolny.

Anna Maruszeczko to dziennikarka telewizyjna i radiowa, która słynie z takich programów jak: "Kobieta na zakręcie", czy "Zielone drzwi" w Dzień dobry TVN. Ceniona jest zawsze za warsztat dziennikarski i duży poziom empatii, dyskrecję i wysublimowanie. Kobiety uwielbiają jej cenne rady za to, że pokazuje jak żyć pełnią życia.

Start: 19.00 WSNHiD Poznań, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

wymagana rezerwacja; cena: wstęp wolny - wolnych miejsc: 35

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wszędzie czytasz, że powinnaś dobrać fryzurę i makijaż do kształtu twarzy....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...