Podziel sie!

Moda 2.0._-_Plakat24 maja o godz. 17 w Budynku Starego BUW-u (s.110) na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się konferencja naukowa pt. Moda 2.0. Tematem spotkania będzie potencjał rynkowy mediów społecznościowych w sektorze mody. Wydarzenie jest częścią międzynarodowego projektu badawczego Uniwersytetu Warszawskiego i FashionInstitute of Technology (Nowy Jork). Organizatorem jest Koło Naukowe Dziennikarstwa i PR Mody UW.


Kryzys mediów drukowanych i jednoczesny rozwój Internetu przyczyniły się do tego, iż social media stały się niezwykle ważną platformą komunikowania masowego. Konferencja, będąca podsumowaniem dotychczasowej działalności zespołu moda.kn, to okazja do zastanowienia się nad wpływem cyfryzacji na dziennikarstwo i public relations mody. Podczas konferencji zaproszeni eksperci spróbują odpowiedzieć na najważniejsze pytania dotyczące budowania wizerunku, sprzedaży i wykorzystania komercyjnego potencjału Web. 2.0. przez marki modowe. Prelegentami będą Michał Juda i Jan Stasz- specjaliści w sektorze social media i e-commerce, założyciele platformy Showroom. Merytoryczny wstęp przygotował prof. Włodzimierz Gogołek, kierownik Pracowni Dziennikarstwa Online Instytutu Dziennikarstwa UW, zajmujący się problematyką technologii informacyjnych w mediach. Forma spotkania to interaktywny wykład, dlatego każdy będzie mógł zabrać głos i podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ponadto goście będą uczestnikami o launchu e-kwartalnika MODA.KN, zawierającego semestralne publikacje członków koła.
Serdecznie Zapraszamy na konferencję!

https://www.facebook.com/events/535566993156072/?ref=14

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zabieg Łagodząco-Regenerujący z Roślinnymi Komórkami...
Nowe kolekcje potrafią przyprawić o prawdziwe emocje. Dlaczego...
Rada Programowa OFF Out Of Schedule FashionPhilosophy po długich i...
Wszystkie mamy dobrze wiedzą, jak energochłonne bywają obowiązki rodzica....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.