Podziel sie!

manufaktura_logoW najbliższy weekend Manufaktura przygotowała dla klientów moc atrakcji. Muzyczne Święto Policji, taneczne lato na plaży, plażowa siatkówka dla kobiet i to jeszcze nie wszystko!

Muzyczne Święto Policji 2011

Orkiestry dęte mają swój urok. Będzie się o tym można przekonać w najbliższą niedzielę, bo tegoroczne Święto Policji ma wyjątkowo muzyczny charakter. W najbliższą niedzielę (17.07) nie zabraknie też innych atrakcji. Będzie mecz siatkówki plażowej Policja kontra Straż Miejska, pokazy sprzętu i policyjny festyn. Święto Policji na rynku Manufaktury rozpocznie się o godzinie 15.30.

Pinokio na plaży

Od blisko 130 lat opowieść o drewnianym pajacyku, który ożył, uczy dzieci, co jest w życiu naprawdę ważne. Wakacyjna Scena Bajki w Manufakturze zaprasza najmłodszych o 11.00 na spotkanie z Pinokio. Niedzielny spektakl Wakacyjnej Sceny Manufaktury rozpocznie się o 14.00. Tradycyjnie już przedstawienie będzie poprzedzone warsztatami, które rozpoczną się już o godzinie 11.00. Najpierw będą to zajęcia "Coś z niczego", w trakcie których dzieci robią własnoręcznie lalki teatralne z rzeczy będaćych w zasięgu ręki. Rzeczom, które uważane są za zbędne, niepotrzebne dadzą "nowe życie". O godzinie 12.30 rozpoczną się warsztaty teatralne, na których dzieci dowiadują się w jaki sposób stworzyć spektakl teatralny i użyć w nim lalek wcześniej przez siebie zrobionych. Teatralne zajęcia i spektakl przygotował łódzki teatr MER.

Taneczne lato na plaży

Przed nami kolejna roztańczona sobota na plażowym parkiecie, gdzie prowadzone będą otwarte lekcje i pokazy. Zajęcia przygotowują instruktorzy najlepszych łódzkich szkół tańca. W najbliższą sobotę będą to tancerze z Projct Salsa. W konkursach będzie można wygrać dodatkowe darmowe lekcje w szkole. Taneczne lato na plaży będzie trwać do końca wakacji. Salsa znakomicie pasuje do wakacyjnego klimatu plaży, a w czasie zajęć, między 17.00, a 21.00, będzie można nauczyć się też kroków bachaty, czy merengue.

W drodze o Puchar Manufaktury

Finałowa rozgrywka coraz bliżej. W najbliższą sobotę ostatnie eliminacje kobiet w turnieju siatkówki plażowej o Puchar Manufaktury. Najbliższa sobota to czas pań - ostatnie występy eliminacyjne. Finał rozgrywek dla kobiet zaplanowany jest na 30 lipca. Potem najlepsze zawodniczki wezmą jeszcze udział w turnieju mistrzów łączonych rozgrywek o Puchar Prezydenta Łodzi i Puchar Manufaktury. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są w punkcie informacyjnym w galerii handlowej Manufaktury. Sobotnie rozgrywki rozpoczną się o godzinie 10.00.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Choć pojawił się całkiem niedawno wzbudził prawdziwą sensację wśród...
Ekstrawaganckie kolekcje młodych projektantów, moda ulicy w pokazach...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.