Podziel sie!

daj_nuraRuszyła nowa edycja wakacyjnego konkursu Arkad Wrocławskich „Daj nura po nagrody". Hasło konkursu rozumieć należy dosłownie – główna nagroda to nurkowanie w Akwarium Oceanicznym Galerii, w towarzystwie egzotycznych ryb, rekina i rafy koralowej.

Tym razem główna nagroda w konkursie dla fanów profilu Arkad Wrocławskich na www.facebook.pl przeznaczona jest tylko dla najodważniejszych. Na trzech śmiałków, którzy w dniach 11 – 20 lipca, w jak najkrótszym czasie wytypują właściwy gatunek rybki w konkursie „Daj nura po nagrody!", czeka nurkowanie w morskim Akwarium Galerii.

Podczas nurkowania organizatorzy zapewniają uczestnikom zabawy profesjonalny sprzęt płetwonurka, a także asystę instruktora. Od zwycięzców oczekuje się tylko odwagi, zachowania zimnej krwi, pozowania do podwodnych zdjęć i rozkoszowania się egzotycznymi widokami.

Oceaniczne Akwarium w Arkadach Wrocławskich przyciąga oko wszystkich odwiedzających Galerię. Nie bez powodu – Akwarium ma 12 metrów wysokości, mieszka w nim 10 gatunków egzotycznych ryb, które codziennie zjadają 1,5 kilograma pokarmu. Niekwestionowanym królem jego głębin jest rekin czarnopłetwy. Więcej o faunie i florze oraz o ciekawostkach związanych z akwarium dowiedzieć można się na stronie www.arkadywroclawskie.pl

Zwycięzców konkursu poznamy już 21 lipca, a zmagania śmiałków z morskimi głębinami podziwiać będzie można w ostatnią sobotę miesiąca – 30 lipca o godzinie 12.00.

Szczegóły konkursu na stronie www.facebook.com/ArkadyWroclawskie.

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Brak czasu, brak porozumienia, brak rozmowy - czyli co zabija związki w...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.