Podziel sie!

Varius Manx w MagnoliiMagnolia Park spełnia dziecięce marzenia! Fundacja Dziecięca Fantazja oraz Magnolia Park, największe wrocławskie centrum handlowe, zapraszają na koncert charytatywny w ramach trasy „Gramy z Fantazją”. Już 26 lipca o godzinie 18:30 na terenie Magnolia Park zagra Varius Manx. Bawmy się wspólnie i spełnijmy dziecięce marzenia!

To już czwarta edycja akcji „Gramy z Fantazją”, która jest wspólną inicjatywą Fundacji Dziecięca Fantazja oraz Centrów Handlowych M1, Magnolia Park i Ster. Przez cztery tygodnie w jedenastu miastach Polski przy największych centrach handlowych powstają sceny, na których grają najpopularniejsze gwiazdy polskiej estrady. Artyści przy okazji wspólnej wakacyjnej zabawy pomagają zrealizować marzenia nieuleczalnie chorych dzieci.
W ramach akcji we wtorek, 26 lipca na terenie Piazzy przy wrocławskim centrum Magnolia Park odbędzie się koncert Varius Manx. Atmosferę przed występem gwiazdy rozgrzeje zespół The Colt. Podczas imprezy wolontariusze będą zachęcać do wsparcia Fundacji i zbierać pieniądze na spełnianie kolejnych dziecięcych życzeń. Już teraz organizatorzy szykują się do pobicia rekordu sprzed roku, kiedy to udało się zrealizować ponad 200 marzeń!
„To już druga edycja koncertu z cyklu Gramy z Fantazją na terenie Magnolia Park. W ubiegłym roku
to niezwykłe wydarzenie zgromadziło mnóstwo ludzi o otwartych sercach, którzy aktywnie wspomagali szczytny cel wydarzenia. Wierzę, że i w tym roku podczas letniego koncertu Varius Manx, będziemy razem doskonale się bawić, by spełnić dziecięce marzenia.” – powiedział Adrian Zawadzki, Dyrektor Centrum Handlowego Magnolia Park.
Inicjatywę nieprzerwanie od samego początku dopinguje i wspiera Agata Młynarska, która swoją energią pomaga otwierać ludzkie serca. Do tej pory organizatorom akcji i przyjaciołom Fundacji udało się spełnić aż 354 dziecięcych marzeń! Po raz kolejny szczytny cel wydarzenia zachęcił do udziału popularne gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Tegoroczną edycję uświetnią występy: Blue Cafe, Boys, Classic, Dody, Enej, Lady Pank, Paulli, Urszuli, Varius Manx oraz Volver. Po raz pierwszy udało się zachęcić do współpracy zagranicznego wykonawcę. 2 sierpnia w Centrum Handlowym Ster zagra znany z wakacyjnych przebojów zespół Fun Factory.
Do udziału zapraszamy całe rodziny, wstęp na koncert jest bezpłatny.
Spotykamy się we wtorek, 26 lipca o godzinie 18:30 na Piazzy przed Magnolia Park.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

22 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Ziemi. Poszanowanie dla środowiska...
Zabawy – te w ogrodach i parkach, w domach, salach i na korytarzach. By...
Znalezienie oryginalnej nazwy dla tworzonej marki to nie lada wyzwanie dla...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...