Podziel sie!

Joanna JabłczyńskaAmbasadorka marki Kelly Melu Joanna Jabłczyńska w ubiegłą niedzielę wzięła udział w charytatywnej sesji na terenie Soho Factory, zorganizowanej przez firmę z biżuterią Kelly Melu.

Bransoletka „Para z serduszkiem", z której część dochodu (10 zl z każdej sprzedanej bransoletki) zostanie przeznaczona na Fundację Spełnionych Marzeń - Małgorzaty i Tomasza Osuchów opiekujących się dziećmi z chorobami nowotworowymi, była tematem przewodnim sesji.

Wspólny cel – wspólne serce. Para połączona serduszkiem ma szansę pomóc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową.

Aktorka Joanna Jabłczyńska od dawna współpracuje z Fundacją Spełnionych Marzeń i cieszy się, że mogła kolejny raz wesprzeć działania tej charytatywnej instytucji.

„Panstwo Osuchowie stanowią dla mnie wzór do naśladowania od lat. Podziwiam ich optymizm, zapał i przede wszystkim dokonania. Ciesze się, że "zaraziłam" Kelly Melu bakcylem pomagania i mam nadzieje,że ta współpraca na tej akcji się nie skończy"

Partnerami sesji była włoska firma obuwnicza Bagatt, poznański Butik Infini (www.infini.com.pl), firma MAC Cosmetics odpowiadająca za wykonanie makijażu aktorki, i salon fryzjerski Butique Piękności (www.butiquepieknosci.pl).

 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Choć zima może nas jeszcze zaskoczyć, powiew wiosny już czuć w powietrzu....
Poznaj niecodzienne pomysły autorstwa Philippy Holland.
W powietrzu już czuć gorące lato, aż chce się wyciągnąć z szafy ulubione...
A&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...