Podziel sie!

kemon andZ okazji wydania trzeciego numeru, FRAPPÉ Magazine ufundowało trzy zestawy profesjonalnych kosmetyków marki Kemon o wartości ok. 600 PLN każdy! Są już wyniki konkursu.

Wpłynęło bardzo dużo zgłoszeń z całej Polski. Wybór jednak nie był trudny, ponieważ tylko 3 osoby znały prawidłową odpowiedź. Na 79. stronie magazynu była zamieszczona reklama portalu Na Salony. Większość osób wysłała odpowiedź Genewa Motor Show. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Zestaw "Stylizuj się ze smakiem" wygrywa Zbigniew Wudecki.

Zestaw "Regeneracja przed latem" trafia w ręce Karoliny Kowalskiej.

Zestaw "Smak i styl" zdobywa Alicja Rak.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i zapraszamy ponownie.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zarówno na wybiegach, jak i w sklepach pojawiły się buty z futrem....
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Marki modowe należące do Redan S.A. - Top Secret, Troll, Drywash biorą...
Doskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.