Podziel sie!

torebka pinko_510pxDziś mamy dla Was nie lada gratkę! Mini torebkę wieczorową marki PINKO.

Można jej używać jako eleganckiego portfelika na dokumenty. Świetnie sprawdzi się też jako torebeczka na wielkie wejście. Skromna, metaliczna i oryginalna kopertówka marki PINKO kusi urokiem i błękitnym blaskiem.

 

Co zrobić, żeby wygrać? Zadanie jest niezwykle proste wystarczy znaleźć zdjęcie torebki ukryte w innym z naszych artykułów na portalu. Kto pierwszy nadeśle prawidłową odpowiedź wygrywa!

Marka PINKO to jedna z bardziej ekskluzywnych włoskich marek na świecie. Tu możesz obejrzeć produkty tej marki (tylko się nie załamcie cenami) http://www.pinko.it/en-GB/Catalog/Index/SpringSummer/Bags.

Wymogi konkursu:

1. Polub nasz profil na Facebooku (tam pojawi się informacja o zakończeniu konkursu).

2. Znajdź drugi artykuł, w którym znajduje się powyższe zdjęcie torebki PINKO - nagrody w konkursie "Mam chrapkę na torebkę"

3. Wyślij odpowiedź zawierającą tytuł i link do artykułu, w którym znajdziesz zdjęcie torebki wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem do wysyłki nagrody i numerem telefonu na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Konkurs startuje 17.03 o godzinie 18.45 i potrwa do odwołania.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jukari Fit to Fly jest nowoczesną odmianą fitnessu opartą na specjalnym...
„Każda torebka mówi coś o kobiecie, do której należy, nawet jeśli ona sama...
W dniach 17 i 18 marca odbędzie się w Łodzi najważniejsze wydarzenie...
Poniedziałek, wczesny poranek. Po relaksującym weekendzie potrzeba...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...