Podziel sie!

ipodZegarek i odtwarzacz muzyki w jednym? Od dziś to możliwe. iPod Nano 6G zmienia się niczym kameleon.

Niech nie zmyli was wielkość iPod'a. Świetna jakość dźwięku i dotykowy ekran to jedynie kilka z niespodzianek gadżetu. Największą jednak wydaje się być lista sposobów noszenia małego urządzenia. Możesz go przypiąć do bluzki, gdy jedziesz pociągiem lub samochodem. Założyć na pasku, gdy ręce zajęte są noszeniem toreb z nowymi butami. A gdy nie będziesz chciała już słuchać muzyki, zrobisz z niego zegarek. Aby zaspokoić najbardziej wymagające gusta, stworzono bogatą gamę pasków, które zamienią twojego iPod'a w zegarek. Do codziennych stylizacji wybierzesz gumowe paski. W pracy nie będą rzucać się w oczy skórzane lub zamszowe wzory. Ogromna paleta barw pasków podporządkuje się wymogom twojej garderoby. Oprócz klasycznych kolorów, takich jak biały, czarny, szary czy brązowy, możesz nosić modne w tym sezonie neonowe paski.

Jeśli to nie przekonuje cię do kupna gadżetu, może jego pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów to zrobi. Podłączony do sieci iPod, przy pomocy iTunes będzie wysyłał informacje o twoich treningach na stronę nikeplus.com . Koszt małego Nano nie jest niestety tak mały jak on sam. Na iPod'a będziesz musiała wydać około 650 złotych, a pasek zmieniający go w zegarek to kolejne 80 złotych.

 

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Widnieje w niemal każdym CV. W celu jej właściwego przyswojenia...
Polski lider w dystrybuowaniu markowych zegarków rozszerza sieć...
Parafrazując znane powiedzenie, postanowiliśmy przyjrzeć się roli zegarka...
Jesień to ulubiony sezon miłośniczek mody. Jak żadna inna pora roku daje...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...