Podziel sie!

termos_IKEAW twojej szafie króluje już lato? Spróbuj pobawić się z wystrojem domu i kuchni. Wprowadź do domu letni wystrój!

Klapki, snadałki, skukienki i bikini już masz i jesteś gotowa na lato. Za to twoje mieszkanie wygląda szaro i ponuro? Może warto zadbać o szczegóły, które nadadzą letniego charakteru. Lato to czas owoców i lodów oraz zimnych napojów, które wymagają szczególnej oprawy. Gadżety, które nie sprawdzają się przez cały rok, idealnie pełnią swoje funkcje latem. Mam tu na myśli termosy na letnie wyprawy w góry, łyżki do lodów i sałatek, kolorowe szklanki i słomki do letnich koktajli. Może warto zadbać o letnie obrazki i dodatki. Nie można zapomnieć też o kocach na letnie pikniki i plażowanie. Latem warto też zadbać o nową, kolorową oprawę stołu. Tarta z pysznymi truskawkami w kształcie serca zdobędzie zachwyt gości i ukochanego. Stare przysłowie przecież mówi: "przez żołądek do serca" ;) Zobacz najnowsze propozcyje ze sklepów, zainspiruj się i przeszukaj szafki. Być może gdzieś w szufladach przezimowało coś ciekawego, co przyda się na letni stół. Już wkrótce pokażemy różne termosy i ich właściwości, a także nowości do kuchni. Sprzęty, które warto kupić i proste przepisy na letnie przyjęcia. 

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Kto pierwszy raz zapoznaje się z tą gimnastyką, nie może się nadziwić –...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.