Podziel sie!

Audi A6Każda kobieta marzy o luksusie, komforcie i bezpieczeństwie. Najnowsza limuzyna Audi A6 spełnia wszystkie te kryteria.

Nowoczesne, a jednocześnie klasyczne. Skromne, ale nieposkromione. Dwieście cztery konie mechaniczne, 2,8 litra pojemności silnika, napęd na cztery koła – wszystko to sprawi, że nikt nas nie dogoni.

Zmierzamy do pracy, otwieramy drzwi od naszej limuzyny, wsuwamy się szybciutko do środka. Przekręcamy wsteczne lusterko w stronę naszej twarzy, poprawiamy makijaż. Ostrożnie kładziemy szpilkę na pedale przyspieszenia - osiem sekund i jedziemy sto kilometrów na godzinę.

Wygodne, przewidywalne i dopasowujące się do twoich potrzeb. Automatyczna klimatyzacja, świetne nagłośnienie i jakość dźwięku. Co ciekawe, samochód jest wyposażony w możliwość uruchomienia własnej sieci WiFi w aucie i podłączenia do niej do ośmiu tabletów, smartfonów lub przenośnych komputerów. Każda pani w Audi A6 będzie się czuła jak prawdziwa dama i królowa szosy.

Fanka motoryzacji Katarzyna Przyborowska mówi, że jej marzeniem jest jeździć takim autem po autostradach. Niemiecka precyzja, znana nam nie od dziś, może ułatwić jazdę polskimi drogami tak, że nabierze ona przyjemnych kolorów. Jeśli chodzi o detale, zakochałam się w desce rozdzielczej. Biała skóra i jasnobrązowe wykończenie wyśmienicie pasują do klimatu Audi.

Drogie panie, jazda szybkimi samochodami stanowi dla nas wyzywanie. Wszystkie lubimy przecież czuć dreszczyk emocji i adrenalinę, a Audi A6 C7 z pewnością nam to zapewni.

Dominika Czechowicz

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Strój kąpielowy w każdym letnim sezonie należy do must have. Jakie stroje...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...