Podziel sie!

Audi A6Każda kobieta marzy o luksusie, komforcie i bezpieczeństwie. Najnowsza limuzyna Audi A6 spełnia wszystkie te kryteria.

Nowoczesne, a jednocześnie klasyczne. Skromne, ale nieposkromione. Dwieście cztery konie mechaniczne, 2,8 litra pojemności silnika, napęd na cztery koła – wszystko to sprawi, że nikt nas nie dogoni.

Zmierzamy do pracy, otwieramy drzwi od naszej limuzyny, wsuwamy się szybciutko do środka. Przekręcamy wsteczne lusterko w stronę naszej twarzy, poprawiamy makijaż. Ostrożnie kładziemy szpilkę na pedale przyspieszenia - osiem sekund i jedziemy sto kilometrów na godzinę.

Wygodne, przewidywalne i dopasowujące się do twoich potrzeb. Automatyczna klimatyzacja, świetne nagłośnienie i jakość dźwięku. Co ciekawe, samochód jest wyposażony w możliwość uruchomienia własnej sieci WiFi w aucie i podłączenia do niej do ośmiu tabletów, smartfonów lub przenośnych komputerów. Każda pani w Audi A6 będzie się czuła jak prawdziwa dama i królowa szosy.

Fanka motoryzacji Katarzyna Przyborowska mówi, że jej marzeniem jest jeździć takim autem po autostradach. Niemiecka precyzja, znana nam nie od dziś, może ułatwić jazdę polskimi drogami tak, że nabierze ona przyjemnych kolorów. Jeśli chodzi o detale, zakochałam się w desce rozdzielczej. Biała skóra i jasnobrązowe wykończenie wyśmienicie pasują do klimatu Audi.

Drogie panie, jazda szybkimi samochodami stanowi dla nas wyzywanie. Wszystkie lubimy przecież czuć dreszczyk emocji i adrenalinę, a Audi A6 C7 z pewnością nam to zapewni.

Dominika Czechowicz

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

A&A Dom Jubilerski, to marka z ponad 200-letnią tradycją jubilerską....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.