Podziel sie!

soCute 30Folk, rękodzieło artystyczne, kwiaty i stylizacje - to wszystko można znaleźć w wielkanocnych propozycjach Pakamery. Zobacz jak przybrać świąteczny stół.

Wielkanoc to powrót do natury, tajemnicy i rękodzieła artystycznego. Przypominają nam się jaja ręcznie zdobione i serwety wykonywane przez nasze babcie. Dziś można łatwo powrócić do tradycji sięgając do Pakamery lub własnej wyobraźni. Można tam znaleźć najróżniejsze cuda świąteczne, które kupuje się raz na długie lata, a które stwarzają oryginalną atmosferę domowego ogniska. Drewniane jaja w stylu łowickim, zająca z porcelitu czy wielką białą kurę pamiętam do dziś ze świątecznego stołu moich babć. Jeśli lubisz takie klimaty, zobacz propozycje na ten rok. Możesz ponieść się talentowi i fantazji i wykonać je sama lub kupić idealnie wykonany produkt, który będzie doskonałym prezentem wielkanocnym. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Od lat szukam perfum, które są trwałe, intrygujące i niepowtarzalne. W...
Polski lider w dystrybuowaniu markowych zegarków rozszerza sieć...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.