Podziel sie!

soCute 30Folk, rękodzieło artystyczne, kwiaty i stylizacje - to wszystko można znaleźć w wielkanocnych propozycjach Pakamery. Zobacz jak przybrać świąteczny stół.

Wielkanoc to powrót do natury, tajemnicy i rękodzieła artystycznego. Przypominają nam się jaja ręcznie zdobione i serwety wykonywane przez nasze babcie. Dziś można łatwo powrócić do tradycji sięgając do Pakamery lub własnej wyobraźni. Można tam znaleźć najróżniejsze cuda świąteczne, które kupuje się raz na długie lata, a które stwarzają oryginalną atmosferę domowego ogniska. Drewniane jaja w stylu łowickim, zająca z porcelitu czy wielką białą kurę pamiętam do dziś ze świątecznego stołu moich babć. Jeśli lubisz takie klimaty, zobacz propozycje na ten rok. Możesz ponieść się talentowi i fantazji i wykonać je sama lub kupić idealnie wykonany produkt, który będzie doskonałym prezentem wielkanocnym. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Koturny opanowały wszystkie półki w sklepach obuwniczych. Przybierają...
Polski lider w dystrybuowaniu markowych zegarków rozszerza sieć...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.