Podziel sie!

pexels-karolina-grabowska-6032700Jak spędzić święta pełne radości bez żadnych trosk i zmartwień?

 

 

1. Przestań liczyć kalorie!

Czy zjesz dwa ciasta z makiem czy jedno, nie ma dla "tu i teraz" znaczenia! Skup się raczej na tym, że dajesz sobie chwilę na powrót do dzieciństwa i beztroski. Po świętach weź się ostro do pracy nad sylwetką, ale przy stole sobie odpuść. 

 

 

2. Nie przejmuj się tym, kto upiekł lepsze ciastka!

Ciastka piecze się dla przyjemności. To nie konkurs piękności. Po prostu dobrze się baw z bliskimi, a nie rywalizuj o puchar MasterChefa. Nie o to chodzi w święta!

 

3. Zrób coś dobrego dla innych. Pomóż zrobić zakupy, wspomóż ubogich. Postaraj się zrobić coś, co sprawi innym radość, a Tobie frajdę.

 

4. Nie rób prezentów na pokaz. Nie o to chodzi, kto kupi najlepszy prezent. Tu liczy się pomysł. Może lepiej własnoręcznie coś przygotuj, zamiast biegać w czasie pandemii po sklepach.

 

5. Rusz się! Siedzenie przez 3 dni przy świątecznym stole nie sprzyja nikomu. Rusz w las, nad rzekę lub do parku. To czasami jedyna okazja, żebyś zobaczyła jaki świat jest piękny.

 

6. Przestań się spinać! Nawet najlepsze serwetki i perfekcyjnie przygotowana wigilia czy obiad świąteczny nie zmażą wszystkich niesnasek rodzinnych. Szkoda Twoich nerwów. Wyluzuj. Atmosfera jest najważniejsza - nawet jeśli barszcz nie wyjdzie, a podasz gościom paćkę pierogową, obracaj wszystko w żart.

 

7. Zamiast nawijać o swoich problemach, chorobach czy pracy posłuchaj innych. Warto otworzyć się na drugiego człowieka.

Radosnych Świąt!

DSD

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dla wielbicielek bielizny o niepowtarzalnych fasonach, przywodzącej na...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.