Podziel sie!

meskie teczkiTorby dla mężczyzn to temat bardzo śliski. No bo tak: nie chcemy toreb przypominających tych damskich. Poszukujemy dodatków, które będą funkcjonalne, dobrze wykonane a do tego nie będą straszyć pospolitym designem. Jaką torbę kupić, by równie dobrze wyglądała w pracy, na spotkaniu z kolegami i na ważnym spotkaniu?

Elegancka aktówka

Stary sportowy plecak schowaj do kąta i już nigdy go stamtąd nie wyciągaj (no dobra, chyba, że idziesz właśnie na siłownię). Zakup skórzanej aktówki to inwestycja na lata: już po kilku wspólnych

spacerach zorientujesz się, jaki to luksus mieć wszystko na swoim miejscu. Idealnie współgrać będzie nie tylko z szykownym płaszczem, ale także z ubraniami, które nosisz na co dzień.

Praktyczna torba

Męskie torby na ramię przez długi czas kojarzyły się jedynie z listonoszkami, w których mieściła się dokładnie jedna kanapka do pracy oraz portfel. Na szczęście firmy z galanterią skórzaną otworzyły oczy i pomyślały również o facetach. W wyniku tego powstały akcesoria niezwykle funkcjonalne - z odpowiednimi przegródkami na telefon, dokumenty oraz organizerem na długopisy, które pozwolą zapanować nad ładem wewnątrz.

O ile męski świat byłby piękniejszy, gdyby kobiety zamiast bokserek i skarpet jako prezenty wybierały równie przydatne akcesoria, jakimi są torby...

Wszystkie modele znajdziecie w butiku www.verostilo.com

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Gdy zaczynasz podwójnie i niewyraźnie widzieć lub łzawią ci oczy, to jest...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.