Podziel sie!

LOGO ABCNie wiesz jak miło i rozwojowo spędzić czas? Jeśli chcesz się rozwijać, znaleźć nowe pasje lub spędzić czas z rodziną na odkrywaniu własnych zainteresowań, to sprawdź warsztaty w Akademii Blisko Ciebie.

 Mój czas

Niektórzy odkrywają swoje pasje i zainteresowania stosunkowo wcześnie i pielęgnują je od małego. Inni mają czas na pasje i rozwój dopiero, gdy dojrzeją i zrozumieją, że praca zawodowa to tylko część naszego życia. Są i tacy, którzy dopiero w okresie późnej starości żałują, że nie mają żadnych pasji i właściwie to nie mają pomysłu co zrobić z własnym wolnym czasem. Bez względu na to, w której grupie wiekowej jesteś, powinnaś się rozwijać, szukać i odkrywać pasje, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła, oderwać się od codziennych problemów i obowiązków a przede wszystkim spędzić miło czas. Wystarczy, że pozwolisz sobie na odrobinę czasu dla siebie i zobaczysz jak bardzo jakość Twojego życia zmieni swoją wartość. Być może odkryjesz w sobie talent, który do tej pory drzemał gdzieś głęboko w Tobie. Może też poznasz ciekawe osoby, które pozwolą Ci spojrzeć zupełnie inaczej na świat.

Czas z bliskimi

Akademia Blisko Ciebie serwuje warsztaty nie tylko dla osób, które chcą się rozwijać, ale również dla rodzin i dla dzieci. W bogatej ofercie można znaleźć m.in. warsztaty z techniki pergaminowej, florystyczne i plastyczne, ale też zajęcia "Mały jubiler" czy "Pani muzyczka i akademia dźwięków". Więcej zajęć znajdziecie w kalendarzu warsztatów na stronie. To świetna alternatywa na spędzanie wolnego czasu z bliskimi, która może zaowocować wsólnym hobby. Warto spróbować! A czy w Twojej okolicy są takie zajęcia? 

DSD

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wszystkie lubimy wielką modę, a już zwłaszcza tęlansowaną przez...
Zostań doradcą wierunku lub personal shopper! To idealny pomysł na...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...