Podziel sie!

Fotolia 107080155_SStare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od dziecka rodzice uczą nas, że bez pracy w życiu nic nie osiągniemy. I tak mijają lata,  pracujemy ciężko w szkole, potem na studiach zaczynamy pracę zawodową i co? I chwilę po 30. urodzinach pytamy znajomych: "To można robić coś po pracy?"

Można, a nawet trzeba! Każdego dnia trzeba posłuchać swojej ulubionej muzyki, odkryć jakąś nową nutę, trzeba przeczytać artykuł, książkę, wiersz, trzeba również pośmiać się ze znajomymi, pomarzyć o dalekich podróżach, oglądać zdjęcia, filmy, seriale. Zjeść pyszny posiłek.

Każdego dnia powinniśmy  zrobić coś dla siebie. Teza odważna, bo wiadomo każdy ma pracę, dom, dzieci, rodzinę i milion innych obowiązków, ale większość swojego życia spędzamy sami ze sobą. Musimy być szczęśliwi, aby świat nas intrygował, wydawał nam się ciekawy i żeby było nam dobrze w tym naszym świecie.

Nie samą pracą człowiek żyje. Uwierzcie, na spotkaniach towarzyskich lepiej mówić o nowo usłyszanej piosence czy przygodzie, która spotkała nas na weekendowym wyjeździe niż o cyferkach z naszej pracy.

Od dzisiaj i w tej kwestii możecie liczyć Na Salony!

Będziemy polecać Wam materiały „na chwilę dla siebie". Dobrą książkę, wciągający serial, fascynujący film i muzykę, która porwie Wasze stopy do tańca albo chociaż tułów ;)

Każda minuta dla siebie sprawia, że jesteśmy silnymi, niezależnymi i inteligentnymi kobietami, a to zaowocuje wiarą w siebie i poczuciem, że nasze życie jest szczęśliwsze i bardziej nasze.

Nasz nowy cykl „Po pracy" będzie jeszcze bardziej dla nas.

Katarzyna Wasiluk

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wtulić się w przyjemny ręcznik po wyjściu z zimnej wody - bezcenne, a nasz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.