Podziel sie!

500_prezentWystarczyło napisać 3 ciekawe wyrazy, które demotywują Was do ćwiczeń, żeby zgarnąć karnet na zajęcia do klubu Dynami we Wrocławiu. Fantazji nie brakowało.

Z nadesłanych zgłoszeń można wnioskować, że demotywować może właściwie wszystko. Nuda, szarlotka, liposukcja, czy seks. Okazuje się, że nie chce wam się ćwiczyć nawet z powodu wymiany ubrań, które będą potrzebne, gdy ćwiczenia przyniosą efekty. Często wymienialiście też sławne "szybciej, szybciej!" wygłaszane przez instruktorów. Musieliśmy jednak wybrać 2 najciekawsze odpowiedzi. Karolina Węgrzanowska ujęła nas smutnym nastrojem i postanowiliśmy Jej przyznać karnet na taniec. Npisała, że do ćwiczeń zniechęcają ją osamotnienie, miejsce i monotonia. Mamy nadzieję, że poprawimy Jej humor! A karnet na fitness postanowiliśmy przyznać Aleksandrze Matyji za "3 razy Z: zakwasy, zaczerwienienie, zadyszka". Gratulujemy serdecznie!

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dziś przedstawiamy wam utalentowaną blogerkę. Irmina oprócz tworzenia...
Nie daj się jesienno-zimowym szarugom i zadbaj o swoją formę równie...
Najnowsza kolekcja Pumy zachwyca kolorem i funkcjonalnością. Obejrzyj...
Trend marynistyczny, jeden z ważniejszych, w kolekcjach wiosna – lato...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...