Podziel sie!

weekendDziś rozpoczynamy weekend i podobno pogoda nie ma być tragiczna, więc może warto się gdzieś wybrać? Podpowiadamy jak i gdzie?

Weekend to świetna okazja, żeby spędzić trochę czasu z rodziną albo we dwoje. Sposobów na spędzenie weekendu jest wiele, a wcale nie trzeba jechać daleko, żeby spędzić miło czas. Możesz się wybrać na wyprawę rowerową do pobliskich miejscowości lub wsiąść do pociągu „byle jakiego". Dla osób, które dawno nie podróżowały koleją przejazd wąskotorówką lub szynobusem może być wielką frajdą.

Mapa to podstawa

Zanim podejmiesz decyzję gdzie wybrać się na weekend, weź do ręki mapę i sprawdź co ciekawego znajduje się w promieniu 100-200 km. Nie ma sensu jechać dalej, bo weekendowi kierowcy mogą ci napsuć krwi i zamiast spędzić czas inaczej niż zwykle, zmarnujesz go na jazdę samochodem. Wbrew pozorom jest wiele ciekawych miejsc, gdzie można coś zwiedzić, zobaczyć jakieś fajne muzeum, skorzystać z wodnych kąpieli i SPA lub wybrać się na wycieczkę w góry.

Moja mała ojczyzna

Cudze chwalicie, a swego nie znacie. Często zachwycamy się rejonami, oddalonymi o kilkaset kilometrów, a w pobliżu jest przecież tyle atrakcji! Zamki, muzea, parki rozrywki, jeziora i strumyki, mniejsze górki lub większe pasma górskie. Nawet wyprawa do pobliskiego lasu, czy piknik na łace może być miłym i ciekawym relaksem.

Ogródek

Jeśli jesteś zaprawioną działkowiczką, możesz z powodzeniem zorganizować weekend na ogródku. Świeże owoce i warzywa pod ręka z pewnością pozwolą ci przygotować coś dla podniebienia. Możecie wspólnie przygotować grill i poleżeć na hamakach lub leżakach. Świeże powietrze i trochę ruchu na grządkach jeszcze nikomu nie zaszkodziło, więc bez obaw!

Sportowy weekend

Jeśli wybierasz się nad wodę, możesz skorzystać z różnych atrakcji wodnych: kajaki, rowery wodne, łodzie motorowe, to tylko niektóre z wielu atrakcji. Możesz pokusić się o kitesurfing lub wingsurfing. W wielu miejscach możesz pożyczyć rowery i zwiedzić okolicę na dwóch kółkach. Weź ze sobą piłkę do siatki albo karty do gry, co tylko lubisz i na co masz ochotę. Staraj się jak najmniej używać z komputera i telefonu komórkowego. Robisz to przez cały tydzień, więc może warto w końcu odpocząć!

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zanim pobiegniesz do sklepu i kupisz, przeczytaj naszą opinię. Dziś...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...