Podziel sie!

Gdzie szukać mężczyzny swojego życia?Kino, kawiarnia, basen, a może Internet? Gdzie czeka na ciebie mężczyzna ze snów?

Wiosna już przekwitła, a kapryśne lato co rusz zaskakuje. Przydałby się mężczyzna na każdą pogodę – taki model uniwersalny. Koniecznie z opcją przytulania i parzenia herbaty w deszczowe dni. Jednak co zrobić, kiedy wiosenny, miłosny czas się skończył, a Kupidyn wymienił łuk na leżak? Gdzie w takim razie poznać faceta? Bez udziału magii zadanie do łatwych nie należy.

Dużą popularnością cieszą się portale randkowe. Ku mojemu zdziwieniu jest ich znacznie więcej, niż można by się spodziewać. Wiele tysięcy samotnych kobiet i mężczyzn każdego dnia zakłada konta na ponad 30 stronach. Jak działa taki portal? - Zamieszczamy swoje zdjęcie i piszemy o sobie kilka pochlebnych informacji. Od tej chwili rozpoczyna się randkowanie. Niektórym spodoba się nasza fotka, innych z kolei przyciągną jakieś ciekawe informacje.

Nas samych system będzie informował o kontach płci poszukiwanej o podobnych preferencjach. Reszta należy do nas. Czy zechcemy się umówić z proponowanym awatarem czy nie.

Co jednak z tradycjonalistkami, które nie wierzą w księcia z Internetu? Teoretycznie mężczyźni znajdują się wszędzie, a każda kobieta jest w stanie wyrwać każdego faceta. Wystarczy znaleźć cel i odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

  1. Czy jest hetero?
  2. Czy jest wolny?
  3. Jakie kobiety go onieśmielają?

Dalej odpowiednie rozegranie i pan X jest nasz. Niestety, problem, o którym mówimy, to punkt zero: znaleźć cel.
Jako, że wszystkie szukamy tego samego, a mianowicie niegrzecznego chłopca, który wiedzie prym wśród samców, ale za sprawą naszej cudownej osoby, dla nas i tylko dla nas, przeistoczy się w grzecznego, kochającego Pana Misia gotowego rzucić wszystko, by bronić naszej cnoty (?). Ten model zdaje się być na wyczerpaniu. Po kilku rozmowach z parami z długim stażem doszłam do wniosku, że my kobiety nie powinnyśmy... ba! Nie możemy same szukać sobie księcia. Faceci z marzeń czekają w różnych dziwnych miejscach - supermarketach, piwnicach i poczekalniach weterynaryjnych. Ponadto posiadają instynkt łowcy. Niemożliwe, aby złapać ich na lasso czy wędkę - to oni szukają, a później polują na nas. Nie ma co ułatwiać polowania. Im bardziej się namęczą, tym bardziej będą swą nagrodę wielbili. My za to jako nagrody z najwyższej półki, czekając, rozsiądźmy się wygodnie i pamiętajmy: Mężczyźni są jak pojedyncze skarpetki - kiedy szukasz, znajdujesz tylko te nie do pary, a kiedy przestajesz, cudem znajdują się w pralce.

Daria Dziubecka

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Lato tuż tuż, a ty nie masz jeszcze letniej garderoby? Zobacz co warto...
Jak modnie ubrać swojego mężczyznę?
Panowie, zaczyna sie wiosna, czas ruszyć do sklepów po zakupy. Moda...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...