Podziel sie!

Happy-daysUrodziny, wieczór kawalerski, a może Mikołajki? Happy Days kompleksowo zorganizuje każdą imprezę, jaką sobie tylko wymarzysz.

W biegu codzienności brakuje nam czasu na organizację ciekawych imprez dla rodziny, przyjaciół, czy znajomych. Organizacja takiego wieczoru panieńskiego to prawdziwy koszmar. Trzeba pomyśleć o wszystkich gościach, prezentach, atrakacjach, zamówić wcześniej ciekawy lokal i przygotować odpowiednią oprawę. Kto ma na to dzisiaj czas? Zbliżają się Andrzejki, Mikołajki i Sylwester. Jeśli brak Ci czasu na organizację takiej imprezy, to już dziś wynajmij solidną firmę. Happy Days to zespół młodych ludzi, dla których organizowanie imprez to hobby, a nie zwykła praca.

Liczy się pomysł!

limuzynaMasz już doskonały pomysł na prezent mikołajkowy? To świetnie, a czy przyszło Ci do głowy, że może go wręczyć sam Mikołaj? To świetna atrakcja nie tylko dla dzieci. Może warto już dziś zaklepać termin. Firma Happy Days pomyślała także o najmłodszych. Potrafią zorganizować najlepszy bal, czy przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Mają swoich animatorów i zapewniają różne atrakcje np. malowanie twarzy, pokazy, konkursy, zabawy. Tu możesz zlecić też organizację wesela, czy ślubu lub wynająć dla dzieci swoich gości nianie na czas weselnej zabawy. Clown, belly dance, rzeźby z lody, bańki mydlane, czy pokazy barmańskie. A może marzysz o wieczorze panieńskim lub kawalerskim w limuzynie? Happy Days też może Ci to zagwarantować. Limuzynę możesz też zamówić na dzień ślubu. Jednym słowem czego dusza zapragnie.

Więcej informacji znajdziesz na http://www.happydays.org.pl/

 

Po Pracy

Co rozwala związki

Wszędzie słyszysz o rozstaniach i rozwodach. Sama obawiasz się o swój...

A Ty kiedy znajdziesz swój Most Bogów?

W życiu każdej z nas może zdarzyć się coś, co w kilka sekund zmieni nasze...

Praca to nie wszystko

Stare folklorystyczne przysłowie głosi: "Bez pracy nie ma kołaczy". Od...

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Sztyblety to prawdziwy szał sezonu. Widać to m.in. na warszawskich...
Zostałaś zaproszona na Andrzejki, a może już jutro idziesz na...
Wieczór 16 kwietnia upłynął pod znakiem pokazu mody kolekcji Agnieszki...
Niespodziewanie ktoś zaprosił cię na Sylwestra, a ty kompletnie nie wiesz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.