Podziel sie!

Dumna jestem z siebie niebywale, bo upiekłam swoją pierwszą drożdżowa babkę. I choć pewnie koleżanki z blogów kulinarnych zginają się teraz w pół ze śmiechu, że chwalę się takim wyczynem, to ja i tak odczuwam satysfakcjonujące poczucie dumy. Upiekłam ja na próbę przed świętami i jedyną rzeczą, której nie przewidziałam jest to, że została zjedzona dosłownie w 5 minut! Na święta piekę minimum dwie takie babki :)

Życzę Wam Wesołych i Pogodnych świąt!

Paulina Kolondra

 

 

Więcej przepisów oraz zdjęć Pauliny znajdziesz na http://www.paulinakolondra.pl/blog/

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Bikini, klasyczny dwuczęściowy a może jednoczęściowy? Wybór jest trudny,...
Tegoroczna kampania prezentująca pomysły na świąteczne upominki Reserved...
W kolekcji marki Molton znajdziesz wysublimowane połączenie klasyki z...
Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym chcemy wyglądać...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...