Podziel sie!

hugo bossMetzingen, 11 stycznia 2013, Brytyjski żeglarz awansował na trzecie miejsce, przez noc zdobył prowadzenie i walczy o podium w tych ostatnich kilku finałowych tygodniach zawodów dookoła świata, Vendee Globe.

"Ostatniej nocy awansowałem na trzecie miejsce, kiedy przesunšłem się o wiele bardziej na Zachód w stosunku do pozostałych trzech, prowadzenie opłaciło się" - powiedział Alex. "To wspaniałe uczucie być w pierwszej trójce, zwłaszcza na tym etapie wyścigu, ale jeszcze ponad 5000 mil do przepłynięcia, stšd muszę się skoncentrować na własnym wyścigu i nie rozpraszać się emocjami dotyczącymi zdobycia podium. Może to będzie niesamowita niespodzianka". Alex obecnie zajmuje trzecie miejsce, tylko 174 mile za Armel Le Cléac, który jest na drugim miejscu i 320 mil za liderem François Gabart.

Więcej informacji na temat HUGO BOSS, można znaleźć na stronie internetowej www.hugoboss.com

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Marzec to sezon wielkiego boom-u w klubach fitness. Większość kobiet z...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.