Podziel sie!

hugo bossMetzingen, 11 stycznia 2013, Brytyjski żeglarz awansował na trzecie miejsce, przez noc zdobył prowadzenie i walczy o podium w tych ostatnich kilku finałowych tygodniach zawodów dookoła świata, Vendee Globe.

"Ostatniej nocy awansowałem na trzecie miejsce, kiedy przesunšłem się o wiele bardziej na Zachód w stosunku do pozostałych trzech, prowadzenie opłaciło się" - powiedział Alex. "To wspaniałe uczucie być w pierwszej trójce, zwłaszcza na tym etapie wyścigu, ale jeszcze ponad 5000 mil do przepłynięcia, stšd muszę się skoncentrować na własnym wyścigu i nie rozpraszać się emocjami dotyczącymi zdobycia podium. Może to będzie niesamowita niespodzianka". Alex obecnie zajmuje trzecie miejsce, tylko 174 mile za Armel Le Cléac, który jest na drugim miejscu i 320 mil za liderem François Gabart.

Więcej informacji na temat HUGO BOSS, można znaleźć na stronie internetowej www.hugoboss.com

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia w naszych konkursach. Sprawdź czy...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...