Podziel sie!

UA ipMój znajomy, prowadzący siłownię, twierdzi, że największy przyrost chętnych do ćwiczeń następuje przed długim majowym łykendem , a w statystyce górują kobiety. Ich oczekiwania są oczywiste: chcą uzyskać figurę idealną w ciągu kilku seansów, a najlepiej w ciągu jednego treningu.

Wiemy, że pozbycie się toksyn i zapasu tłuszczyku nagromadzonego w czasie, wyjątkowo długiego w tym roku, zimowego letargu, wymaga nieco więcej czasu i konsekwencji, ale niekoniecznie musi być udręką. Już starożytni mieli świadomość, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch", o czym powinniśmy pamiętać po raz kolejny wybierając pilota i chipsy.


UA 5Wysiłek fizyczny korzystnie wpływa nie tylko na nasze ciało, ale także na umysł, zatem : PO PROSTU ĆWICZ! Nie musisz wybierać dyscypliny, którą uprawia przyjaciel lub przyjaciółka. Wybierz coś, co sprawi Ci przyjemność, zwłaszcza, że na polskim rynku pojawiła się nowa kolekcja amerykańskiej marki Under Armour, która produkuje ubrania trenigowe do każdej dyscypliny sportu. Kultowa i bardzo popularna w USA (trenuje w niej sam Michael Phelps i znana, ostatnio głównie ze skandalu towarzyskiego, Lindsey Vonn), znajduje uznanie coraz większego kręgu miłośników ruchu w naszym kraju. Under Armour produkuje odzież z wysokiej jakości tkanin technicznych, które gwarantują właściwy transport wody podczas treningu i nie tylko......

 

 

ua 8Dodatkowym atutem ubrań UA jest ich modowość! W najnowszej kolekcji znajduje się wiele modeli w najmodniejszych w tym sezonie kolorach fluo, w których z całą pewnością łatwiej będzie dążyć do idealnej sylwetki i zdrowego ducha.

Kolekcja Unadre Armour dostępna jest tu: www.mmsport.com.pl

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Pytanie: Jak ćwiczyć spodziewając się dziecka? Odpowiedź: Przede wszystkim...
Czerwone pantofelki - obiekt pożądania małej baletnicy w bajce o tym samym...
To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym...
Kiedy budzisz się każdego dnia, pragniesz żeby przejść przez poranny...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.