Podziel sie!

V450H AC_VKK14_opti.pdf-119Dyscyplina sportu nie ma znaczenia. Niezależnie, czy wybrałaś jazdę na rowerze, jogging czy aerobik – biustonosz sportowy powinien być nieodłącznym elementem stroju sportowego.

Podczas aktywności sportowej biust jest narażony na duży ruch oraz przeciążenia. Rozciąga się tkanka łączna i więzadła Coopera, w efekcie piersi tracą swój kształt, jędrność oraz sprężystość. Ponieważ piersi nie składają się z mięśni, nie można ich wyćwiczyć, a rozciągnięta tkanka łączna nie powraca do swego pierwotnego kształtu. Na przykład podczas popularnego joggingu przy każdym kroku piersi unoszą się średnio o 9 cm, co przy kilometrowym biegu oznacza 84 m! Uprawiając sport bez odpowiedniego biustonosza paradoksalnie szkodzimy swojemu zdrowiu – nieświadome nieodwracalnych zmian, na które narażamy biust.

Dlatego każda aktywna sportowo kobieta powinna mieć optymalnie dopasowany biustonosz sportowy, który będzie chronił biust i go podtrzymywał. Doskonałym rozwiązaniem jest profesjonalna bielizna sportowa Anita active ograniczająca ruchy biustu aż o 74%. W zależności od rozmiaru i intensywności danej dyscypliny biustonosze podzielone są na trzy grupy – lekkiego, średniego oraz mocnego podtrzymania (Light, Firm i Maximum Support). Są wykonane ze specjalnych tkanin, które odprowadzają wilgoć na zewnątrz i pozwalają skórze oddychać. Bezszwowe miseczki nie podrażniają piersi, a ich konstrukcja idealnie je podtrzymuje. Kolejny bardzo ważny element biustonosza sportowego stanowią ramiączka. W biustonoszach Anita active są one szerokie i podszyte, aby nie wrzynały się w ramiona oraz regulowane, aby każda kobieta mogła je dopasować do indywidualnych potrzeb. Ich zredukowana elastyczność stanowi kolejny element podtrzymujący piersi podczas ruchu.

V450H AC_VKK14_opti.pdf-092Ważną zaletą biustonoszy sportowych Anita active jest szeroka rozmiarówka i bogata kolorystyka. Należy pamiętać, że bielizna sportowa musi być idealnie dopasowana. Zwracamy na to uwagę przy zakupie „normalnego" biustonosza, a zapominamy wybierając bieliznę sportową. Zamiast topu w rozmiarze M, warto wybrać biustonosz sportowy odpowiedni do obwodu pod biustem oraz wielkości miseczki. Koniec z wkładaniem bielizny sportowej „przez głowę". Biustonosze sportowe Anita active mają regulowane, odpowiednio szerokie zapięcie z tyłu, które ułatwia ubieranie a jednocześnie jest wygodne i funkcjonalne. Anita active oferuje biustonosze w rozmiarach 65-105 A-H. Tak, aby każda kobieta znalazła dla siebie odpowiednią wielkość.

Pamiętaj! Biustonosz sportowy jest koniecznością, jeżeli zależy Ci, aby Twoje piersi zachowały jędrność i ładny kształt. Grunt to dobre dopasowanie i konsekwentne noszenie. Warto wybrać biustonosz sportowy najwyższej jakości. Anita active oferuje bieliznę sportową, która zapewnia komfort i dba o Twój biust. Dlatego czas na inwestycję w profesjonalny biustonosz sportowy Anita active!
Ewa Bielawny, Anita active

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Latem, gdy nadchodzą upalne i słoneczne dni, chętnie nosimy odkryte...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.