Podziel sie!

walkerNowość, która zdobyła wiele fanek we Włoszech. Jeśli marzysz o doskonałej kondycji i odrobinie zabawy, postaw na indoor walking. Nie ma to nic wspólnego z dźwiganiem ptaków uchodzących za ptactwo hodowlane :)

To trening, który właściwie nadaje się dla każdej grupy wiekowej. Jest niezwykle funkcjonalny, nowoczesny i pozwala na różne tempo. Po taką formę ćwiczeń możesz sięgnąć, gdy chcesz nabrać kondycji, zrzucić trochę kilogramów, przygotować się do intensywnych treningów lub chcesz wspomóc rehabilitację medyczno-sportową.

Na czym to polega?

Zajęcia polegają na wędrowaniu po wąskich, specjalnych bieżniach napędzanych siłą nóg. Sekret walkerów tkwi w ich położeniu. Lekko uniesione do góry i wąskie pozwalają na imitację górskich wędrówek, ale też na schodzenie z bieżni do boku, podobnie jak na stepach. Pierwszy trening zazwyczaj jest niezwykle męczący, dlatego możesz się zniechęcić. Następne treningi pozwalają nabrać kondycji i zrzucić ogromną ilość kalorii. W ciągu miesiąca intensywnych ćwiczeń możesz zgubić kilka kilogramów. Na trening warto przynieść ręcznik i wodę. Podczas takiego wysiłku należy wypić minimum 0,7 l wody. To nowość na rynku fitness, ale warto spróbować, ponieważ sport ten w znacznie mniejszy sposób obciąża stawy, niż jakikolwiek inny sport. Taki szybki marsz połączony ze specjalnym układem ćwiczeń angażuje nie tylko mięśnie pośladków, ud i nóg, ale także ramion i brzucha. Ćwiczenia prowadzi instruktor, a wykonuje się je w sali gimnastycznej przy doskonałej, energetycznej muzyce. Podczas 45 minut zajęć możesz spalić aż 750 kalorii. Jego dużą zaletą jest zwiększenie uczucia lekkości w nogach i poprawa krążenia żylnego. Taki trening zalicza się do ćwiczeń typu cardio, więc doskonale wzmacnia serce. Informacje na temat klubów, gdzie można trenować indoor walking znajdziesz na stronie www.indoorwalking.pl. Zobacz nasz film i przekonaj się jak wygląda taki trening. 

Danuta Studencka-Derkacz

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Żadna kobieta nie powinna zapominać o inulinie w swojej diecie. Gdzie...
Mają różne nazwy: cichobiegi, tenisówki, szmaciaki, trampki - jak kto...
Choć dres stał się niemal symbolem niektórych grup społecznych lub miast,...
Najnowsza kolekcja Pumy zachwyca kolorem i funkcjonalnością. Obejrzyj...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.