Podziel sie!

port_de_brasNowy, relaksujący trening wymyślony przez Vladimira Snezhika i Julio Dieguez Papi'ego to idealne rozwiązanie dla szukających wyciszenia. Metoda ma dopiero 4 lata, a już cieszy się dobrą opinią na całym świecie.

Port De Bras towarzyszy spokojna, relaksująca muzyka. Istota tego treningu polega na wykonywaniu perfekcyjnych ruchów, zachowując przy tym zasady choreografii. To taniec połączony z elementami baletu, któremu powinna towarzyszyć harmonia i skupienie. Na takie zajęcia może chodzić właściwie każdy bez względu na wiek, wagę, czy poziom kondycji. Z racji, że jest to połączenie baletu, jogi, pilatesu i balansu, możesz liczyć na ciekawe efekty takiego treningu. Osiągniesz smukłość, jędrność ciała, zaczniesz kontrolować swoje ciało, a może nawet osiągniesz wewnętrzną harmonię. To jedne z niewielu zajęć fitnessowych, gdzie dużą wagę przywiązuje się do płynnych ruchów rąk. Dzięki PortDeBras® nauczysz się elegancji i gracji, jak po zajęciach baletowych. Ćwiczenia nie wymagają specjalnego obuwia, ponieważ wykonywane są na boso. Obejrzyj fragment zajęć:

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Moda na eko jazdę, czyli na rowery trwa. Niedawno zmieniły się przepisy i...
Dżinsy należą do tego rodzaju ubrań, które w swojej szafie należy mieć....
Mają różne nazwy: cichobiegi, tenisówki, szmaciaki, trampki - jak kto...
Bielizna, która pomoże Ci wyglądać sexy.
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.