Podziel sie!

port_de_brasNowy, relaksujący trening wymyślony przez Vladimira Snezhika i Julio Dieguez Papi'ego to idealne rozwiązanie dla szukających wyciszenia. Metoda ma dopiero 4 lata, a już cieszy się dobrą opinią na całym świecie.

Port De Bras towarzyszy spokojna, relaksująca muzyka. Istota tego treningu polega na wykonywaniu perfekcyjnych ruchów, zachowując przy tym zasady choreografii. To taniec połączony z elementami baletu, któremu powinna towarzyszyć harmonia i skupienie. Na takie zajęcia może chodzić właściwie każdy bez względu na wiek, wagę, czy poziom kondycji. Z racji, że jest to połączenie baletu, jogi, pilatesu i balansu, możesz liczyć na ciekawe efekty takiego treningu. Osiągniesz smukłość, jędrność ciała, zaczniesz kontrolować swoje ciało, a może nawet osiągniesz wewnętrzną harmonię. To jedne z niewielu zajęć fitnessowych, gdzie dużą wagę przywiązuje się do płynnych ruchów rąk. Dzięki PortDeBras® nauczysz się elegancji i gracji, jak po zajęciach baletowych. Ćwiczenia nie wymagają specjalnego obuwia, ponieważ wykonywane są na boso. Obejrzyj fragment zajęć:

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Nie tak dawno pisaliśmy, że w tym roku Polacy na urlop wybierają właśnie...
Bielizna, która pomoże Ci wyglądać sexy.
Najnowsza kolekcja Pumy zachwyca kolorem i funkcjonalnością. Obejrzyj...
Mają różne nazwy: cichobiegi, tenisówki, szmaciaki, trampki - jak kto...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...