Podziel sie!

Volume e Corposita - szampon VOLUME E CORPOSITA SHAMPOO z linii ACTYVA szampon nadający grubość i zwiększający objętość fryzury

Szampon oparty o naturalne składniki nadające objętości - proteiny z soi i pszenicy (uzupełniają materiał kapilarny i wzmacniają strukturę) oraz lekkości - wyciąg z pąków lipy (otula powłoczkę naturalną osłoną rewitalizującą) i z nasion lnu (niebywale bogaty w witaminy i naturalne przeciwutleniacze).

Szampon zawiera mieszankę środków powierzchniowoczynnych, biodegradalnych i dermokompatybilnych. Dogłębnie oczyszcza skórę i włosy, przywraca włosom świeżość i lekkość, sprawia, że włosy stają się miękkie, grube i lekkie, od nasady aż po końce.

Poj. 250 ml, cena: 48 zł

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.