Podziel sie!

foto FullTwoja skóra wchłania wszystkie maseczki i kremy? Ciągle pozostaje sucha i szorstka. Zdradzę dzisiaj swój sposóby na dobrze odżywioną i nawilżoną cerę twarzy.

Mam cerę bardzo suchą i nawet najlepszy krem nie przynosił żadnych efektów. Próbowałam przynajmniej z każdej serii jeden krem. Był więc Soraya, Dermedic, Vichy, Eveline, Eris a nawet Chanel. Niestety każdy z nich mnie rozczarowywał. Powstawała warstwa na skórze, która owszem przynosiła krótkotrwały efekt miękkiej, nawilżonej skóry, ale już po kilku godzinach cera stawała się sucha. Wypróbowałam jednak za namową kosmetyczki T"hali Source Ultra Nourising Cream. Najpierw skorzystałam z bezpłatnej próbki, co wszystkim zalecam. Drogi krem wymaga próby, bo inaczej możemy być bardzo rozczarowane. Próbka wystarczyła mi na długo, bo krem jest bardzo wydajny. Efekt widoczny był od razu. Krem ma dość gęstą konsystencję przypominającą maści apteczne, choć nie jest aż tak ciężki i tłusty. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze brzydkiego filtru. Cera wygląda jak nowo narodzona, a przy tym zniknęły wszelkie problemy ze skórą. Krem zalecany jest na chłodne pory roku, szczególnie na mróz i wiatr. Muszę przyznać, że dla mnie idealny jest także na lato, ponieważ zawiera oleki morskie, masło Shea, NNKT, spirulinę maximę, ceramidy z trzeciej grupy, morskie AHA i witaminę C. 

Należy go używać rano i wieczorem. Szybko łagodzi skórę i odżywia ją, dzięki czemu uzyskuje się bardzo dobry efekt. Nie uczulał mnie w przeciwieńswitwie do innych kremów. Nie jest cieżki jak typowe kremy przeznaczone na zimową pogodę. Doskonale łagodził latem poparzenia słoneczne. Warto, więc go mieć w swojej kosmetyczce.  

50 ml słoiczek wart jest ok. 210 zł, ale zapewniam, że wart jest swojej ceny. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Czy wiemy jak ciężko pracuje organizm nad ochroną naszego zdrowia przed...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...