Podziel sie!

palmolive„Pstryk!" – otwarty pojemnik. Intensywny zapach morskiej bryzy przywołuje wspomnienia z wakacji... Ciekawe, co jeszcze oferuje producent?

Mineral Massage Shower Gel to jeden z produktów marki „Palmolive Thermal Spa" (linia żeli pod prysznic). Pojemnik jest wygodny, dopasowany do dłoni. Zawiera kosmetyk w kolorze oceanu z widocznymi drobinkami. Sól z Morza Martwego spełnia rolę peelingu, delikatnie masując ciało. Ekstrakt z aloesu nawilża, wygładza i uspokaja. Żel ma gęstą konsystencję. Zapach robi się bardziej intensywny pod wpływem ciepła. Jest trwały, a uczucie świeżości i jędrności długo pozostaje na skórze, która pachnie słońcem i morską bryzą. Relaks oraz ukojenie zmysłów gwarantowane. Osoby o bardzo delikatnej i wrażliwej skórze mogą odczuwać pewien dyskomfort, bo wspomniana sól ma tendencję do nadmiernego wysuszania. Dla tych, którym nie odpowiada zapach, dostępne są żele o innej woni. Pojemnik zawiera 250 ml produktu, a kosztuje około 10 zł.

Opakowanie: wygodne i estetyczne, zawiera dokładny opis produktu – 5 punktów,

Konsystencja: wystarczająco gęsty i wydajny – 5 punktów,

Dodatkowe atuty: trwały zapach, zawiera sól z Morza Martwego – 5 punktów,

Efekt: daje uczucie świeżości, relaksuje i nawilża – 5 punktów,

Bezpieczeństwo: dla wrażliwej skóry 2-3 razy w tygodniu – 3 punkty,

Cena: przystępna – 5 punktów,

Razem: 28 punktów na 30.

Podsumowanie: Jeżeli do tej pory nie używałaś produktów tej marki do kąpieli, to możesz śmiało spróbować. Zacznij od Mineral Massage Shower Gel, ale nie poprzestawaj na tym. Eksperymentuj z doznaniami i zapachami. Naprzeciw twoim oczekiwaniom wychodzi seria Thermal Spa Palmolive.

Barbara Baran

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Tego lata sukienki stały się strojem niemal obowiązkowym. W kolekcji Top...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.