Podziel sie!

sh mm_bottle_shcsg220_pinktankMarzy Ci się efekt żelu lub hybrydy na paznokciach, ale nie masz czasu na zabiegi w salonie? Teraz idealny manicure możesz wykonać samodzielnie. 

Rynek kosmetyki wciąż potrafi zaskoczyć. Po tipsach i akrylu prawdziwym hitem salonów stał się manicure hybrydowy. Właścicielki salonów piękności przyznają, że największym zainteresowaniem cieszy się żelowanie paznokci oraz manicure hybrydowy, jednak teraz część klientek mogą stracić. Na rynek detaliczny firma Sally Hansen wprowadziła rewolucyjny produkt, który pewnie niebawem pojawi się także w ofercie innych producentów. Mam na myśli Miracle Gel. Efekt żelowania paznokci możemy uzyskać kupując zestaw Miracle Gel w skład którego wchodzi lakier i top cout. Te dwa produkty można nabyć m.in. w drogeriach Rossman w cenie ok. 66 zł. Wystarczy pomalować dwie warstwy lakierem Miracle Gel i na to nałożyć jedną warstwę top cout, by przekonać się, że manicure może wytrzymać na paznokciach dłużej niż 2 dni. Prosta formuła utrzymuje się na paznokciach nawet do 14 dni i można ją zmyć samodzielnie zwykłym zmywaczem do paznokci. Do wyboru jest 12 kolorów w modnych wiosennych odcieniach. Znajdziecie m.in. miętę, beż, róż i czerwienie. 

Oferta wydaje się bardzo atrakcyjna. Nie wiemy jednak jak często można stosować produkt bez uszczerbku dla paznokci. To świetna alternatywa zabiegów w salonach dla pań, które narzekają na krótkotrwały efekt zwykłych lakierów oraz dla tych, które nie mogą w napiętym grafiku znaleźć czasu, żeby umówić się do salonu. 

JK

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Rezydencja pełna rozmaitości, obok której nie da się przejść...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.