Podziel sie!

12_dominika_po_500W kwietniu Centrum Kreowania Wizerunku Trzy Kolory i Salon Urody Moka odmieniły naszą konkursowiczkę Dominikę. Zobacz film i instruktaż makijażowy.

Dominika Sajnóg - mama, która właśnie wraca z urlopu macierzyńskiego do pracy. Przeszła prawdziwą metamorfozę z naszym portalem. Trzeba przyznać, że prace nad zmianą wizerunku prowadził sztab stylistów: fryzjerki Celina Lipp-Zieleźny i Katarzyna Tomaszewska, stylistki Iwona Bienioszek i Katarzyna Anderka. Makijaż przygotowała Celina Lipp-Zieleźny. Dominice zmieniono przede wszystkim kształt oczu poprzez makijaż. Podkreślono jej naturalne, piękne loki, którym nadano trochę pikanterii prostą grzywką. Dzięki stylistkom świat zobaczy fantastyczne nogi Dominiki, która w nowym wizerunku prezentuje się znakomicie. Podoba ci się makijaż Dominiki? Jeśli masz podobny typ urody, przeczytaj instruktaż krok po kroku i spróbuj wykonać go sama.

Makijaż krok po kroku:

 1. Na twarz nałóż dobry i mocno nawilżający krem.
 2. Następnie użyj bazy pod podkład, a przebarwienia przykryj bazą zieloną.
 3. Nałóż korektor pod oczy i podkład na całą twarz. Uważaj przy linii broda-szyja, aby nie zostawić sztucznych śladów.
 4. Podkreśl różem wyraźnie policzki, aby skrócić prostokątną twarz.
 5. Na powiekę oka nałóż jasny beżowy, matowy cień. Rozetrzyj go po całej górnej powiece. Pozwoli to rozświetlić makijaż.
 6. Aby podnieść opadające powieki, kredką pociągnij linię, która otworzy oko. Tu została użyta kredka w kolorze khaki. Obrysuj całe oko kredką.
 7. Ciemniejszy cień khaki połóż w zewnętrzynych kącikach oczu, a jaśniejszy w wewnętrznych.
 8. Całość delikatnie rozmaż, żeby nie było zgięć na linii różnych cienii.
 9. Kąciki wewnętrzne dodatkowo podkreśl jasnym cieniem w formie kredki.
 10. Jeśli cienie lub tusz delikatnie obsypał się pod okiem, weź patyczek kosmetyczny, zanurz go w podkładzie i przetrzyj lekko zabrudzoną skórę.
 11. Porządnie wytuszuj górne i dolne rzęsy.
 12. Nałóż transparentny błyszczyk na usta.

 Makijaż został wykonany przy użyciu cieni Peggy Sage i Inglot.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Mają różne nazwy: cichobiegi, tenisówki, szmaciaki, trampki - jak kto...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.