Podziel sie!

metamorfozy_rybnikDziś prezentujemy kolejną metamorfozę naszej konkursowiczki. Centrum Kreowania Wizerunku Trzy Kolory i Salon Urody Moka z Rybnika odmieniły Justynę. Zobacz film i instruktaż makijażowy.

Justyna Majdak - szczupła i drobna kobieta. Przeszła prawdziwą metamorfozę z naszym portalem. Trzeba przyznać, że prace nad zmianą wizerunku prowadził sztab stylistów: fryzjerki Celina Lipp-Zieleźny i Katarzyna Tomaszewska, stylistki Iwona Bienioszek i Katarzyna Anderka. Makijaż przygotowała Monika Ostrowska. Justynie zmieniono przede wszystkim kolor włosów, bo poprzedni był źle dobrany. Justynę ubrano wiosennie i kolorowo dzięki życzliwości marki Promod z Centum Handlowego Fokus w Rybniku. Nowa stylizacja trochę ukryła jej drobną budowę ciała. Podoba ci się makijaż Justyny? Jeśli masz podobny typ urody, przeczytaj instruktaż krok po kroku i spróbuj wykonać go sama.

1. Nałóż twardym pędzlem jasny podkład rozświetlający.
2. Rozsmaruj na powiekach beżową bazę pod cienie od wewnętrznej strony kącika do zewnętrznej.
3. Delikatnie przyciemnij zewnętrzny kącik oka ciemniejszym cieniem. Może być czarny.
4. Wyrównaj brązowym cieniem różnicę między cieniem czarnym, a podkładową bazą.
5. Od wewnętrznej strony oka połóż zielony cień.
6. Całą twarz pokryj sypkim pudrem mineralnym. Staraj się zmatowić twarz.
7. Delikatnym, ciepłym różem podkreśl policzki.
8. Wytuszuj mocno górne i dolne rzęsy.
9. Nabierz na pędzelek ciemny cień i podkreśl brwi.
10.Pomaluj usta błyszczykiem w ciepłym odcieniu.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

9 lipca we wrocławskim klubie Jazda odbył się pokaz najnowszej kolekcji...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...