Podziel sie!

Beauty blender. Co to jest, do czego służy i gdzie go można kupić? Sprawdź!

„Beauty Blender" to odpowiednio wyprofilowana gąbeczka do twarzy, która kształtem przypomina jajko. Jest miękka w dotyku i ma różowy kolor. Służy do nakładania podkładu albo mineralnego, sypkiego pudru. Robi to bardzo precyzyjnie. Jest hipoalergiczna, bezzapachowa i nie zawiera lateksu. Według zapewnień producenta przy codziennym eksploatowaniu gąbka powinna nam służyć nawet pół roku. Zamykana jest w specjalnym pojemniku, do którego wkłada się ją po umyciu w celu wyschnięcia.

 

 

Beauty blender.Czyścimy ją po każdym użyciu specjalnie do tego zakupionym płynem lub delikatnym szamponem, np. dla dzieci. Przed nałożeniem gąbeczką wybranego preparatu lekko zwilżamy ją wodą. To sprawia, że gąbeczka się powiększa i dzięki temu nie pochłania kosmetyku. Jednym z falsyfikatów „Beauty Blender" jest żółta gąbka z Sephory, która kosztuje 39 zł. Oryginał jest droższy – za granicą kosztuje 20 dolarów, czyli około 60 zł. W Polsce można ją nabyć w sklepie internetowym NewYouCosmetics za 75 zł. Dostępne są tam również: 180 ml płyn do mycia gąbki (69 zł), zestaw dwóch „Beauty Blender" (109 zł) oraz komplet „Beauty Blender" + 150 ml płyn czyszczący (129 zł). „Beauty Blender" jest najbardziej chwaloną gąbeczką do nakładania podkładu lub pudru. A czy ty go używasz? Jeśli tak, jakie są twoje odczucia względem tego aplikatora?

nikt_wielki_ona

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Zakupy w Internecie zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego skoro,...
Spośród typów urody, najłatwiej rozpoznać właśnie jesień. Gładka i jasna...
Pisaliśmy już dla Was o tym, jakie kolory i jakie makijaże pasują...
Gładka, porcelanowa cera, popielaty odcień oczu i włosy o popielatym...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.