Podziel sie!

m.a.c naughtyCzy warto kupić tusz Haute & Lash? Ile punktów dostanie w naszej skali? Recenzja bez ściemy!

Dziś prezentujemy wyniki testów maskary marki M.A.C. Podwójna szczoteczka kusi ciekawym efektem, a jak będzie naprawdę?

Przed nami 9 gram smolistej substancji zamkniętej w klasycznym opakowaniu ozdobionym różem. Producent opisuje produkt jako "2 w 1". Z jednej strony możemy wykonać naturalny, dzienny makijaż, a z drugiej pokusić się o mocny i wykwitny makijaż wieczorowy. Odkręcamy pierwszą - szerszą szczoteczkę i już można się umazać. Nakładanie tuszu wymaga staranności i prezycji. Maskara nadaje intensywnie czarny kolo rzęsom, lekko je wydłuża i pogrubia, ale jej użycie wymaga nie lada wpraw. Niestety łatwo skleja rzęsy. Gówna szczotka lepiej wydłuża rzęsy. Trzeba uważać przy nakładaniu produktu, gdyż można uzyskać przesadny efekt. Tusz ma gęstą konsystencję i przy pomocy dolnej szczotki trudno go zaaplikować. Lekko podkręca i mocno wydłuża rzęsy. Alergikom i osobom z wrażliwymi oczami zdecydowanie odradzamy! Laikom makijażowym też! Produkt można kupić w sklepach M.A.C. Standardowa cena to ok. 82 zł.

opakowanie: niby klasyczne, ale pstrokate. Można się umazać przy wyciąganiu szczoteczki - 4 punkty

szczoteczki: dwie szczoteczki, grubsza nabiera za dużo kosmetyku, ale cieńsza doskonale podkręca i wydłuża - 4 punkty

efekt: wydłuża i podkręca, ale skleja rzęsy - 2 punkty

bezpieczeństwo: uczula, oczy mogą łzawić i swędzieć - 0 punktów

cena: dość kosztowny - 2 punkty

konsystencja: zbyt gęsta i o intensywnym aromacie, ale mocnym kolorze - 2 punkty

Razem: 14 punktów na 30.

Podsumowanie:

Jeśli jesteś profesjonalistką i masz dużo czasu na makijaż, tusz może się okazać ciekawym doświadczeniem. Stosunek ceny do efektu wypada słabo, choć trzeba przyznać, że produkt jest bardzo wydajny. Odradzamy alergikom. Kosmetyk oceniamy na trójkę ze względu na innowacyjny pomysł.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

21 letnia Maria Stępień z miejscowości Niemce /woj. Lubelskie/ została...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...