Podziel sie!

tusz meybenlineJeżeli marzy ci się dramatyczne i uwodzicielskie spojrzenie, ta maskara jest dla ciebie.

Maybelline the Colossal Volum Express budzi sporo kontrowersji – albo się ją kocha, albo nienawidzi. Jestem z tych co ją absolutnie kochają. Trzeba zaznaczyć, że jeżeli chodzi o tusze, to odczucia są bardzo indywidualne – każdy szuka czegoś innego.

Skusiłam się na nią po obejrzeniu filmiku na YT już jakiś czas temu i od tej pory jestem jej wierna – co nie zmienia faktu, iż nadal kupuje próbuje tusze.

Moje rzęsy są raczej średniej długości i są liche, więc szukam w maskarze głównie pogrubienia, i to właśnie dostaje od the Colossal – fantastycznie pogrubia rzęsy, a wersja glam black nadaje im niesamowicie czarny kolor. Wystarczy jedna warstwa żeby mieć imprezowy look, a kolejne nadają spojrzeniu dramatyzmu – ja nakładam maksymalnie 3 warstwy, ale są dziewczyny, które nakładają nawet 7 bez sklejania i grudek.

Bardzo podoba mi się w niej gruba szczoteczka, choć przyznam, że wymaga ona wprawy przy nakładaniu kosmetyku – nie należy się zniechęcać po pierwszych kilku próbach. Nie podoba mi się za to mocny różany zapach – może być drażniący, tusz może uczulać.

Producent nie podaje informacji, na temat tego, czy mogą tego tuszu używać osoby z soczewkami. Niefajne jest, że firma ta testuje swoje kosmetyki na zwierzętach. W większości sklepów jest sprzedawany luzem, więc składu też się nie pozna, ale na allegro można kupić wersję z USA czy UK, a te są już pakowane z opisem produktu. Cena nie jest wygórowana, zwłaszcza na częstych promocjach w Rossmanie – ok 21 zł.

Opakowanie: 10,7 ml, wygodne, brak listy składników - 4 punkty

Szczoteczka: dość gruba, wymaga wprawy, dobrze rozdziela rzęsy – 5 punktów

Efekt: ekstremalne pogrubienie, dramatyczne spojrzenie – 5 punktów

Bezpieczeństwo: może uczulać – 3 punkty

Cena: na promocji około 21 zł, normalnie do 30 zł – 3 punkty

Konsystencja: lekka – 5 punktów

Razem: 25 punktów na 30

Nie jest to tusz dla każdej dziewczyny – specyficzny zapach, możliwe podrażnienia, ale dla osób bez alergii na kosmetyki warty jest polecenia. Efekt pogrubienia jest wyjątkowo łatwo nim uzyskać, nie skleja rzęs, nie obsypuje się po całym dniu, wersja niewodoodporna może się lekko rozmazywać, ale dobrze się trzyma co najmniej 8 godzin. Wyjątkowo gruba szczoteczka wymaga wprawy i skupienia przy nakładaniu produktu. Warta wypróbowania – używam tego produktu od 2 lat, nadal będę ją kupować i oceniam ją na 4. Nadal szukam swojego ideału...

Patrycja Olejniczak

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Cytat z przeboju zespołu Skaldowie zdaje się potwierdzać aurę za oknem....
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...