Podziel sie!

visual4 resizedBrokat, efekty świetlne i nowe tekstury w lakierach!

Kolor na paznokciach jest integralną częścią makijażu – może go dopełniać lub przeciwnie łamać – podbijać lub łagodzić. Pomalowane paznokcie nawet przy minimalnym makijażu pokazują, że w naszym wyglądzie nic nie jest przypadkowe. Warto o tym pamiętać jesienią i zimą kiedy chowamy się w warstwach szalików i rękawic – przyjemnie jest wtedy w szarobury swiat wpuścić trochę koloru i innowacji – szczególnie jeśli kolor wibruje i odbija światło drobinkami niebanalnych brokatów.

Nowa klasyka

Nadaj małej czarnej własnego, indywidualnego stylu... L'Oréal Paris na nowo odkrywa klasyki i zdobi Twoje

paznokcie lakierami Top Coats. Zainspirowane najnowszymi trendami z wybiegów, lakiery Top Coats nadadzą twoim paznokciom prawdziwie paryskiego szyku. Baw się rozmaitymi efektami świetlnymi i wyjątkowymi teksturami. Wykorzystaj błyszczące karaty, wymyślne konfetti lub ultra seksowną, przyćmioną powłoczkę, aby nadać klasycznym odcieniom nowego wymiaru - radzi Nail Expert L'Oréal Paris Tom Bachik.

Lakiery z nowej kolekcji kosztują 20 zł.

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Nocne szaleństwo zakupowe bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe. Bez...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Niezwykła pracownia fryzjerska w samym sercu miasta, w której dominuje profesjonalizm i wyjątkowa atmosfera. Tu kluczem doboru fryzury jest wnętrze i charakter klienta.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...