Podziel sie!

5Joanna Jabłczyńska została ambasadorką znanej w kręgach stylistek rzęs firmy Noble Lashes. Firma ta oferuje produkty do przedłużania rzęs dla prestiżowych salonów kosmetycznych oraz szkolenia dla przyszłych stylistek rzęs. Joasię można podziwiać na plakatach Noble Lashes w przedłużonych rzęsach.

Kampania reklamowa skierowana jest do wszystkich osób zajmujących się przedłużaniem rzęs jak również do tych chcących przedłużyć sobie rzęsy. Z plakatu spogląda na nas uśmiechnięta oraz naturalna twarz Joasi. Przedłużone rzęsy dodają jej dyskretnego uroku, a cała twarz promienieje uśmiechem. Joasia to dziewczyna „życie" pełna energii oraz pozytywnych emocji. Firma Noble Lashes twierdzi „wybraliśmy Joannę, ponieważ reprezentuje styl życia godny naśladowania: aktywne życie i pogoda ducha oraz dyskretny urok przedłużonych rzęs. Joanna Jabłczyńska reprezentuje te cechy, które podziwiamy u naszych klientek". Z kolei Ala Rio, instruktor stylizacji rzęs Noble Lashes, która stoi za fenomenalnym spojrzeniem Joanny mówi „Gdy dowiedziałam się, że mogę upiększyć Joannę Jabłczyńską, to najpierw przypomniałam sobie jej uroczy uśmiech, a dopiero potem zachwycający błękit oczu. Nigdy wcześniej nie interesowałam się rzęsami aktorki, dlatego też absolutnie nie kojarzyłam kształtu jej oka. Z tego powodu niezmierną przyjemność sprawiło mi planowanie stylizacji. Każda kobieta jest niepowtarzalna, wymaga więc indywidualnego podejścia. Niezwykle się cieszę, że mogłam pracować z tak uśmiechniętą, pozytywną i uroczą kobietą. To dla mnie wielki zaszczyt".

1 copyWybranie do kampanii słynnej aktorki ma na celu zwrócenie uwagi na jeszcze nie tak popularne w naszym kraju przedłużanie rzęs i zachęcenie dziewczyn do ich przedłużenia oraz postrzeganie siebie jako atrakcyjnej kobiety, pełnej wdzięku i powabu. Tak dużo dziewczyn nie spróbowało jeszcze nigdy aplikacji przedłużania rzęs i nie wiedzą co tracą.

Firma Noble Lashes współpracuje z najlepszymi stylistami rzęs w całym kraju oraz poza jego granicami. „Zdecydowaliśmy się na współpracę ze znaną osobą dla naszych stylistek, które kochają swoją pracę i na co dzień sprawiają, że „zwykłe" dziewczyny przemieniają się w pełne uroku kobiety – mówi przedstawiciel Noble Lashes – Ich profesjonalizm zasługuje na najlepszą reklamę, a twarz Joanny Jabłczyńskiej z jej wdziękiem oraz urokiem osobistym jest strzałem w dziesiątkę".

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Jeśli szukasz prezentów dla całej rodziny, to koniecznie zajrzyj do...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.