Podziel sie!

lakiery_Isa_DoraDzięki pękającym lakierom zapomnisz o nudzie na paznokciach. Pękający manicure zrobisz sama, bez pomocy kosmetyczki.

Nowy trend w stylizacji paznokci nazywany jest również graffiti lub crack manicure. Kolorowe, poprzecinane wzorki zawrócą w głowie niejednej z nas. Pękające lakiery świetnie sprawdzą się podczas letnich imprez oraz dodadzą odrobinę pikanterii i szaleństwa spokojnym stylizacjom. Odradzamy jednak malować tak paznokcie do pracy, mogą okazać się zbyt krzykliwe.

Zrobienie tego niecodziennego manicure jest banalnie proste. Najpierw malujesz paznokcie lakierem w ulubionym kolorze, a po jego wyschnięciu pokrywasz je cienką warstwą specjalnego lakieru. Lakier podczas wysychania rozdziela się, tworząc oryginalny efekt pęknięć. Podłużne wzorki uzyskasz dzięki standardowemu malowaniu płytki, od strony skórek ku opuszkom palców. Poprzeczne wzorki powstaną na paznokciu, jeśli pękający lakier będziesz nakładać od lewej do prawej strony płytki. Możesz łączyć różne barwy i marki lakierów. Pękający lakier ma w swojej ofercie m.in. IsaDora, za jeden lakier zapłacisz około 30 złotych oraz firma Debby z neonową paletą kolorów, około 15 złotych za sztukę. Lakiery mniej znanych marek kupisz też w sklepach internetowych, zarówno w zestawach jak i pojedyncze sztuki. Możesz łączyć jasne barwy z ciemnymi i matowe lakiery z perłowymi. Nowoczesny styl uzyskasz łącząc czarny i biały, biały i niebieski, czy róż z granatem. Dla elegantek proponujemy złoty z brązem lub srebrny z beżem. A jeśli masz ochotę na letnie szaleństwo, pomaluj każdy panokieć innym kolorem. 

Co sądzicie o crack manicure? Jest warty swojej ceny, a może to tylko sezonowy trend?

Julia Daćko

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W kwietniu Centrum Kreowania Wizerunku Trzy Kolory i Salon Urody Moka...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...