Podziel sie!

fryzury_KemonTrzecia odsłona kolekcji The Italian Touch#9, zatytułowana Oddysey, to modowa wizja życia w epoce, w której rzeczywistość przenika się ze światem wirtualnym. W tę nieco futurystyczną podroż zapraszają styliści fryzjerskiej marki KEMON.

Twórcy kolekcji sięgają do cech typowo ludzkich, takich jak zmysły i emocje, które pomagają optymistycznie spoglądać w przyszłość. Używają przy tym materiałów technicznych i naturalnych, lekkich i przyjemnych w dotyku, odzież miękką i wygodną, odpowiednio otulającą ciało.

W tej odsłonie kolekcji KEMON kolory włosów są zimne, ale noszą cechy złota nawiązując do metalicznego blond i dwojakiej koloryzacji o kontrastujących odcieniach. Zarówno w przypadku włosów krótkich, jak i długich i falistych, loki nadają naturalności, kobiecości i bogactwa, podkreślając refleksy i kolory w efektach światło-cienia. Zobacz najnowszą kolekcję i zainspiruj się!

Credits

HAIR: A. Labriola, R. Rosini, P.Baltieri , L. Martini,
PHOTO: Amedeo M. Turello
HAIR PRODUCTS: Kemon

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Cierpisz na pulsujące bóle głowy i zwykłe leki przeciwbólowe nie pomagają....
Doskonałym uzupełnieniem mody są włosy, dlatego dziś prezentujemy...
"Euphoria" to kolejna odsłona kolekcji The Italian Touch. Styliści...
O tym, że w tym sezonie stawiamy na kolor karmelowy piszą wszyscy znawcy...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...