Podziel sie!

dwutlenek wegla_510xOkazuje się, że przyszłością kosmetyki jest dwutlenek węgla. Już dziś naukowcy wiedzą, że zastrzyki z dwutlenkiem węgla potrafią zdziałać cuda.

Kosmetolodzy, którzy zainwestowali w szkolenia z zakresu botoksu już załamują ręce, bo nadchodzi prawdziwa rewolucja w kosmetyce. Zastrzyk z dwutlenkiem węgla nie tylko wygładza zmarszki i redukuje proces starzenia się skóry, ale też pomaga leczyć cellulit. Wstrzyknięcie niewielkiej ilości dwutlenku węgla powoduje, że nasz organizm odczytuje to jako brak tlenu. Reakcja organizmu jest szybka i zbawienna dla naszej skóry. Organizm zwiększa ilość tlenu we krwi, a to poprawia krążenie i zwiększa produkcję kolagenu.

Wciąż jest to jednak metoda eksperymentalna, która poddawana jest badaniom i ekspertyzom. Jasnym jest, że efekty są oszałamiające. Pozostaje jednak pytanie o skutki uboczne. Naukowcy zastrzegają, że stosowanie dwutlenku węgla w korekcie ciała to tylko kwestia czasu, a wyniki jak na razie są bardzo obiecujące. Może się zatem okazać, że całkiem niedługo botoks będzie przeżytkiem kosmetologii, a zastapi go dwutlenek węgla. W tej dziedzinie postęp technologii jest zatrważający. Zanim zatem zainwestujesz pieniądze w jakikolwiek sprzęt kosmetyczny, prześledź rynek i upewnij się czy nie istnieje nowsza, skuteczniejsza metoda, która zapewni ci tłum pacjentek. 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Co zrobić ze świątecznym drzewkiem? Sypie się, igły są wszędzie i nie...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...