Podziel sie!

manicure_japonskiZabieg już od bardzo dawna znany w Japonii, który kilka lat temu pojawił się w Polsce i zyskał popularność wśród wielu kobiet. Manicure japoński, bo o nim mowa, może okazać się dobrym sposobem na odbudowę zniszczonych paznokci.

Czy twoje paznokcie potrzebują odżywienia? Możesz je wzmocnić manicurem japońskim. Nadaje się on dla osób z kruchymi, łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami.

Manicure japoński polega na wmasowaniu specjalną polerką pasty odżywczej we wcześniej zmatowioną płytkę paznokciową. Po dokładnym wtarciu pasty, utrwala się ją wsmarowaniem warstwy pudru, który dokładnie zabezpiecza paznokieć.

Produkty używane w zabiegu zawierają krzemionkę, pyłek pszczeli, keratynę, witaminy (A, H, B5, E) oraz inne substancje odżywcze. Dzięki nim po zabiegu paznokcie są lepiej ukrwione, wzmocnione, odżywione i mają piękny, perłowo-różowy połysk. W wyniku manicure'u japońskiego paznokcie wyglądają całkowicie naturalnie i dlatego wykonuje się go także mężczyznom.

Pamiętaj, że przez 4-5 dni po zabiegu nie możesz malować paznokci, ponieważ mają one zmniejszoną przyczepność.

Jak długo trwa zabieg i ile on kosztuje?

Zabieg manicure'u japońskiego wykonuje się przez około 40 minut, a jego cena waha się od 40 do 100 zł.

Ile utrzymuje się efekt i kiedy powinnaś powtórzyć zabieg?

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około dwa tygodnie. Po ich upływie powinnaś wybrać się na uzupełnienie.

Kto nie może korzystać z tego zabiegu?

Osoby z chorobami paznokci i wału okołopaznokciowego (np. grzybicą, drożdżycą, zanokcicą) oraz bolesnością paznokci powinny zrezygnować z manicure'u, w tym także japońskiego. Przeciwwskazaniem do manicure'u japońskiego jest również zbyt cienka płytka paznokciowa. Odradzamy go także bezpośrednio po zdjęciu z paznokci akrylu lub żelu.

Anna Ankowska

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Wrzesień to czas, kiedy po wakacjach wracamy do pracy i szkoły. Jest to...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...