Podziel sie!

Kasia ZapałaKasia jest absolwentką Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Jej kreacje budzą podziw wielu projektantów i klientów. Projektantka szyje różne i oryginalne fasony damskiej garderoby w przystępnych cenach.

Projektowanie to jej ogromna pasja i najprzyjemniejszy sposób na życie. Ukierunkowanie i wykształcenie artystyczne powodują, że ma chęć tworzenia rzeczy niebanalnych, wyróżniających się, choć często prostych w formie. W pracę wkłada wiele uczucia i energii, poznaje potrzeby kobiet i stara się jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom, nie zatracając przy tym swojego stylu. Pracuje tylko na najlepszych tkaninach, które sprowadza z fabryk w Mediolanie i w Santander (Hiszpania).

Lubi styl elegancki, podkreślający kobiecą sylwetkę. Prostą formę urozmaica bardzo dokładnie dobranymi i przemyślanymi detalami. Zdaniem Kasi: "kobieta jest całym pięknem, strój powinien tylko podkreślać i wydobywać jej naturalną urodę. Nie powinien grać roli głównej i odwracać uwagi od samej osoby, która go nosi".

Swoją przygodę z projektowaniem zaczęła od najmłodszych lat. Później wiedza i umiejętności zdobyte w liceum plastycznym zaowocowały na studiach. Jej ubrania można kupić już w kilku sklepach internetowych. Szyje też na zamówienie. Specjalizuje się w kobiecych sukienkach, bluzkach i spódnicach. Jej wiosenne płaszcze z poprzednich kolekcji cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Projektuje też oryginalne i piękne suknie ślubne. Sukienki z najnowszej kolekcji kupisz już od 230 zł.

Kasię Zapałę znajdziesz na stronie internetowej www.kasiazapala.com. Tam znajdiesz też butik, w którym kupisz jej ubrania.

Obejrzyj kreacje Kasi

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...