Podziel sie!

sylwia_redaZmysłowe kreacje, które odzwierciedlają złożoność każdej kobiety i są doskonałym dopełnieniem udanego wieczoru. Takie są prace polskiej projektantki Sylwii Redy, w której krwi płynie olbrzymia kreatywność i chęć tworzenia niepowtarzalnych ubiorów.

Projektantka już jako trzyletnia dziewczynka uwielbiała sięgać po nożyczki, którymi dzisiaj potrafi zdziałać cuda. Jej kreacje podobają się kobietom i oddziałują na zmysły mężczyzn. Bez względu na to, czy są to suknie wieczorowe, czy kreacje ślubne – zawsze przykłada ogromną uwagę do szczegółów i nie boi się nowych wyzwań. Dla niej każda klientka jest wyjątkowa, jest gwiazdą – więc wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Sylwia często powtarza, że wszystko składa się na całość, każdy etap tworzenia kreacji jest tak samo ważny, podobnie jak każdy detal. Na to nie ma przepisu, robi to co sprawia jej radość i satysfakcję. Jako dyplomowany Projektant ubioru i Konstruktor technolog, wie o czym mówi i zawsze wybiera tkaniny pierwszego gatunku. Zdarzało jej się sprowadzać tkaniny bezpośrednio z Włoch. Jak również realizować ekspresowe projekty, gdzie oprócz jakości był bardzo ważny krótki czas realizacji projektu. Każdy jej projekt jest traktowany indywidualnie, dlatego pracuje wykonując tylko pojedyncze egzemplarze strojów. Dba również o profesjonalną oprawę swojej działalności organizując pokazy i sesje fotograficzne.

W gronie jej współpracowników możemy zobaczyć mistrzynię świata w makijażu Wiolettę Wypijewską, która dba o wysokiej klasy make up na pokazach. Jak również bardzo dobrze rokującą fotografkę kobiet pracującą pod pseudonimem Aurelya, która odpowiada za kreację fotograficzną. Jej zdjęcia możemy podziwiać w sesji zrealizowanej w Tunezji.

A oto jak odpowiedziała na nasze pytania:

Mój pierwszy projekt wykonałam w wieku 17 lat.  Startowałam z nim w programie Xsymeny Zaniewskiej "Stawka większa niz szycie".

Mój styl to wygoda i prostota.

Zaprojektuję dla Ciebie wszystko od bielizny po płaszcz.

Linia, którą uwielbiam to linia syrenki która podkresla kształty.

Moja specjalność to gorsety.

Kolor, który każda kobieta powinna mieć w szafie to czarny.

W mojej szafie znajdziesz wszystko i nic.

Mam sentyment do sukni wieczorowych.

Inspiruje mnie wszystko co mnie otacza.

Do kreatywnej pracy potrzebuję tkaniny.

Szlachetny gatunek materiału to dla mnie: tkanina nie musi byc szlachetna, aby stworzyć piekną kreację.

Główne grzechy modowe Polek to rajstopy noszone do butów bez palców!

http://www.sylwiareda.com/

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...