Twój Trener

Marianna_Gutterwil

Historyk sztuki i od 10 lat nauczycielka jogi. Posiada dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (uzyskany po trzech latach praktyki i 3 latach intensywnego kursu nauczycielskiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara). Uczestniczka wielu warsztatów u nauczycieli seniorów - m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg , Corin Biria, Christophera Tissot. Instruktor Matwork Pilates. Naukę pilates pobiera u australijskiej prezenterki i szkoleniowca Bogny Janik- Forbes pracującej wg metody Michaela Kinga z Pilates Institute w Londynie. Prywatnie mama 3 letniej Zofii. Dziś odpowiada na nasze pytania.

 
Marta Wawszczyk

Marta Wawszczyk wraz z Sabiną Derdą otworzyły niesamowity club we Wrocławiu. - Nie jesteśmy zwykłym fitness klubem, tworzymy miejsce, w którym oprócz troski o Twoje ciało, dbamy o Twoje lepsze samopoczucie. Przenosimy Cię w klimatyczne miejsce, w którym oprócz standardowych form ruchu jakimi są taniec, step, total body condition znajdziesz formy mentalne: pilates, jogę, zdrowy kręgosłup, body art. Trafiając do nas spotkasz ludzi, którzy oprócz nieustannie rozwijanej wiedzy posiadają pasję i radość kreowania Twojej sylwetki - mówi Marta.

 
sabina_derda

Sabina Derda wraz z Martą Wawszczyk otworzyły nowy, energetyczny salon we Wrocławiu. Sabina jest instruktorką od 4 lat. Jej pasją jest joga, sensualdance i step. To pełna optymizmu i radości trenerka.

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.