Roma Szafarek

Pasjonatka makijażu i wizażu od 9 lat. Bagaż doświadczeń zawodowych, jaki ma na swoim koncie pozwolił jej na stworzenie własnej jakości, co zaowocowało wieloma sukcesami na polu zawodowym. Dziś rozmawia z nami o kolorze w makijażu.

 
Ola_Mikaszewska

Rękodzielnictwem zajmuje się już od dwóch lat. - W miarę wzrostu zamówień i zainteresowania, hobby, jak i umiejętności rozwinęły się znacząco - wykonanie niektórych projektów 2 lata temu wydawało się niemożliwym, a jednak w miarę rozwoju wszystko się udało zrobić - mówi Ola. Zobacz jej autorską kolekcję biżuterii.

 
Monika_Przywara_Strzalka

Dziś na stronach portalu zaprezentuje się specjalnie dla was młoda i zdolna polska projektantka Monika Przywara-Strzałka.

 
Marianna_Gutterwil

Historyk sztuki i od 10 lat nauczycielka jogi. Posiada dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (uzyskany po trzech latach praktyki i 3 latach intensywnego kursu nauczycielskiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara). Uczestniczka wielu warsztatów u nauczycieli seniorów - m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg , Corin Biria, Christophera Tissot. Instruktor Matwork Pilates. Naukę pilates pobiera u australijskiej prezenterki i szkoleniowca Bogny Janik- Forbes pracującej wg metody Michaela Kinga z Pilates Institute w Londynie. Prywatnie mama 3 letniej Zofii. Dziś odpowiada na nasze pytania.

 
Dora_Krincy

Dora Krincy - Dorota Krynicka jest projektantką mody oraz projektantką kostiumów scenicznych, filmowych i teatralnych. Współpracuje z największymi domami mody, m.in. z francuskim domem mody Cymbeline w Paryżu. Projektowała dla znanej marki Prét-â-Porter w Egipcie – Mobaco. Jako samodzielny projektant tworzy w swoim atelier w Polsce oraz realizuje specjalne zamówienia we Francji.

 

Strona 1 z 5

<< pierwsza < poprzednia strona 1 2 3 4 5 następna strona > ostatnia >>

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Centrum Kosmetyki Estetycznej istnieje od 2006 r. i nieustannie cieszy się zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientek i Klientów.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...