Podziel sie!


MinerailizeSkincare-MineralizeChargedWater-MoistureGel-72Mineralny żel o kremowej konsystencji.

Nowość marki M.A.C. z serii Mineralize Skincare. Mineralny żel jest bogaty w składniki, rozświetla i nawilża skórę.  Bogata i kremowa formuła doskonale się wchłania i nie zatyka porów. Zapewnia skórze uczucie lekkości i świeżości. Pojemność: 50 ml. Cena: 132 zł

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.