Podziel sie!

pepe jeans_429Koturny opanowały wszystkie półki w sklepach obuwniczych. Przybierają charakter sprtowy lub elegancki. Są wygodne i optycznie wydłużają nogi.

Koturny na podeszwie z tzw. słoniny mogą się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę podczas tegorocznej zimy. Takie buty są nie tylko wygodne, ale bardziej wytrzymałe. Dzięki wysokiej podeszwie skóra zanjduje się wyżej, niż np. w oficerkach. Dzięki temu skóra mniej się niszczy i ma mniejszą styczność z solą i brudnym śniegiem. Dzięki koturnom nogi wydają się wyższe i zgrabniejsze. Przy wyborze butów zwróć uwagę na delikatną skórę w przedniej części butów oraz na wysokość koturnów i podbicie. Źle dobrane obuwie na koturnach może stać się prawdziwą zmorą. Sprawdź jak się podróżuje w takich butach i jak utrzymujesz w nich równowagę. Jeśli nie zginasz stóp, a raczej przypominasz kukłę poruszającą się na klockach, lepiej zrezygnuj z tego modelu.

Buty na koturnach powinny wyglądać zgrabnie i muszą być wygodne. Twoja stopa musi się w nich czuć swobodnie i lekko. Szczególną uwagę zwróć na ciężar butów. Zbyt ciężkie koturny mogą sprawić ci wiele kłopotów z kręgosłupem, kolanami i stopami. Wybieraj lżejsze i dobrze wyprofilowane obuwie. Koniecznie sprawdź podeszwy od spodu!!! Pamiętaj, że zimą jest ślisko i warto mieć protektor by czuć się stabilnie i bezpiecznie w każdych warunkach. Zobacz propozycje z naszych sklepów i wybierz model dla siebie!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Siedem dni liczenia kalorii.
Pełne kolorów, masywne i z charakterem - takie będą buty tej jesieni....
Choć za oknem lato w pełni, wystrój w sklepach bardziej skłania się ku...
Domodi.pl to największy w Polsce serwis, umożliwiający przeglądanie oraz...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Stylowe miejsce z nastrojowym wnętrzem, profesjonalnymi stylistami, w którym odmienisz swój wizerunek na lepsze.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.