Podziel sie!

pepe jeans_429Koturny opanowały wszystkie półki w sklepach obuwniczych. Przybierają charakter sprtowy lub elegancki. Są wygodne i optycznie wydłużają nogi.

Koturny na podeszwie z tzw. słoniny mogą się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę podczas tegorocznej zimy. Takie buty są nie tylko wygodne, ale bardziej wytrzymałe. Dzięki wysokiej podeszwie skóra zanjduje się wyżej, niż np. w oficerkach. Dzięki temu skóra mniej się niszczy i ma mniejszą styczność z solą i brudnym śniegiem. Dzięki koturnom nogi wydają się wyższe i zgrabniejsze. Przy wyborze butów zwróć uwagę na delikatną skórę w przedniej części butów oraz na wysokość koturnów i podbicie. Źle dobrane obuwie na koturnach może stać się prawdziwą zmorą. Sprawdź jak się podróżuje w takich butach i jak utrzymujesz w nich równowagę. Jeśli nie zginasz stóp, a raczej przypominasz kukłę poruszającą się na klockach, lepiej zrezygnuj z tego modelu.

Buty na koturnach powinny wyglądać zgrabnie i muszą być wygodne. Twoja stopa musi się w nich czuć swobodnie i lekko. Szczególną uwagę zwróć na ciężar butów. Zbyt ciężkie koturny mogą sprawić ci wiele kłopotów z kręgosłupem, kolanami i stopami. Wybieraj lżejsze i dobrze wyprofilowane obuwie. Koniecznie sprawdź podeszwy od spodu!!! Pamiętaj, że zimą jest ślisko i warto mieć protektor by czuć się stabilnie i bezpiecznie w każdych warunkach. Zobacz propozycje z naszych sklepów i wybierz model dla siebie!

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

Bio Lifting to nowoczesny zabieg, który coraz częściej znajdziesz w...
Szukasz kozaków i nic nie znalazłaś? Może tu znajdziesz...
Jest coś takiego we wrześniowych porankach, że kobiety zaglądają do swych...
„Nessi by Ewa Mielnicka" to linia butów zaprojektowanych przez ambasadorkę...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

Dobrze dobrany stanik to podstawa pięknego wyglądu i zdrowia. Tu możesz skorzystać z porady profesjonalnych brafitterek. Szeroki wybór rozmiarów sprawi, że znajdziesz coś odpowiedniego na swój biust.

Twój Sklep

Dziś najważniejsze są natura, zdrowie i piękno. Tu możesz kupić naturalne kosmetyki, naturalne środki czystości i ekologiczne produkty spożywcze sprawdzonych marek.