Podziel sie!

36002-czarny-1 255zl-21Jedna ze znanych fashionistek twierdzi, że ilekroć wybiera się do sklepu, celem zakupienia ubrań lub dodatków w kolorze, zawsze wraca z ....czarnym. Może dlatego uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet w kraju?!

Czarny to kolor magiczny i tajemniczy, w naszej kulturze kojarzący się nieco smutno, ale od czasów Coco Chanel hołubiony na salonach jako szykowny i klasyczny. W tym sezonie jest jednym z pięciu obowiązujących kolorów, w wersji zaproponowanej przez domy mody Trusardi i Valentino, którzy odziali swoje modelki w czarną skórę od stóp do głów, eksponując kobiecość i szyk oraz w wersji zaproponowanej przez Versace, Mosichino, Givenchy i Vivienne Westwood, których kolekcje dają się czerpać inspiracje z bajek i stylistyki science fiction, tworząc coś w rodzaju hołdu dla „czarnego charakteru".

 

 

Agnieszka MacigNie ma znaczenia, czy to stylizacja do pracy czy na wieczór, ważne aby była czarna, co wcale nie oznacza smutna, za to modna, elegancka i optycznie wyszczuplająca.

Jest takie powiedzenie, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Podobnie jest

z kolorem czarnym: jak nie wiadomo w co się ubrać, najlepiej włożyć małą ( albo dużą) czarną i czarne szpilki. To jest gwarancja dobrego wyglądu, bo kolor czarny to morze możliwości.

Pokazujemy to na przykładzie stylizacji zainspirowanych kreacjami gwiazd i celebrytek, do których użyliśmy butów z kolekcji Urban Style marki obuwniczej Nessi.

www.nessi.com.pl

www.facebook.nessi.com.pl

 

O Nas

Historia każdej wielkiej marki zawsze rozpoczyna się od niepowtarzalnej idei. Sam pomysł to jednak za mało! Potrzeba nadać mu właściwy tor, by marzenia stały się rzeczywistością. Świat mediów i PR-u jest...

Przeczytaj Też

W przypadku biustu świetnie sprawdza się powiedzenie, że nie liczy się...
Tegoroczna wiosna i lato przynoszą bardzo szroką ofertę obuwniczą. Trudno...
Tegoroczny, wiosenno-letni sezon zapowiada się naprawdę gorąco! Po srogiej...
Media zapowiadają, że będzie to kolejna zima bez mrozów. Być może te...
Rozmiar: + -

Salony Urody i SPA

Wyjątkowy salon fryzjerski oparty o filozofię i produkty marki Kemon. Salon jest niezwykłą miksturą bogatego doświadczenia z nieustanną chęcią rozwoju kunsztu sztuki fryzjerskiej.

Salony Mody

To wyjątkowy salon z włoskimi torebkami. Kupisz tu nie tylko torebki, aktówki i portfele, ale również skórzane torby na laptopa czy luksusowe kuferki na biżuterię.

Twój Sklep

Wyjątkowa kwiaciarnia artystyczna, w której kupisz nie tylko wspaniałe kwiaty, ale też ciekawe i wyjątkowe prezenty. Spotkasz tu mistrzynię florystki, która nie tylko świetnie komponuje kwiaty, ale jest...